Skype şimdi Nokia N800 İnternet Tablet’te

Skype şimdi Nokia N800 İnternet Tablet’te

ImageFinlandiyalı mobil iletişim devi Nokia'nın Skype ile işbirliği sayesinde, N800 İnternet Tablet kullanıcıları Skype'tan yararlanabiliyor. Kullanıcılar, kablosuz İnternet bağlantısı (WiFi) olan her yerde Skype üzerinden görüşme yapabiliyor.

Nokia yetkilileri, bu işbirliği hakkında şunları ifade ediyor: "Nokia N800, kullanıcıların İnternet'e kolayca bağlanmalarını sağlayan bir cihaz; dolayısıyla, Skype ile işbirliği yapılması da bu sürecin doğal bir sonucu. Artık Nokia N800 kullanıcıları, dostları, aileleri ve iş arkadaşlarıyla her yerden ücretsiz olarak görüşebilecekler."

Bugün dünya çapında 196 milyonu aşkın Skype kullanıcısı bulunuyor. Skype yazılımını yükleyen kullanıcılar, diğer Skype kullanıcıları ile İnternet üzerinden ücretsiz sesli görüşme ve video görüşmesi yapabiliyor, anında mesajlaşma (IM) hizmetinden yararlanabiliyor. Skype ayrıca kullanıcılara, sabit hatları ve cep telefonlarını düşük maliyete aramalarını sağlayan ödemeli hizmetler de sunuyor. Nokia gibi lider üreticiler, kullanıcıların nerede olurlarsa olsunlar Skype üzerinden görüşme yapmalarını sağlayan ürünler geliştiriyor.

Skype hakkında
Skype kullanıcılara İnternet üzerinden temas kurmanın yeni ve kolay yollarını sunarak telefon görüşmelerine özgürlük getiriyor. Her gün milyonlarca kullanıcı Skype üzerinden ücretsiz sesli görüşme ve video görüşmesi yapıyor, anında mesajlaşma hizmetinden yararlanıyor. Bir eBay şirketi olan Skype hakkında daha fazla bilgiye www.skype.com adresinden ulaşılabiliyor.

* Skype, geleneksel telefon hizmetlerinin yerini alacak bir servis değildir ve acil durum aramaları için kullanılamaz.

Yorum yazın