Tasarım ve Fotoğrafa Öncelik Veren LG G4

Tasarım ve Fotoğrafa Öncelik Veren LG G4

LG’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi G4 söz verilen tarihte düzenlenen bir toplantı ile ilan edildi. G3’e kıyasla daha üstün özellikler içeren G4 ile bir kez daha 5.5 inç WQHD 2560 x 1440 piksel IPS ekran geliyor ama LG açıklamasına göre yeni ekranda renkler yüzde 20 daha gerçekçi, kontrast yüzde 50 ve parlaklık yüzde 25 daha yüksek. Ekran dışında tasarım ve kameralara odaklanan LG, tasarım tarafında deri kaplı çok sayıda farklı arka kapak geliştirdi. Çok sayıdaki sızıntıyla tasarım ve görünümü önceden görmüştük. Çıkarılabilir plastik arka kapakla alıp sonradan bu kapağa geçmek de mümkün. Çok az da olsa eğime sahip olan telefonun önü ve arkasında eğim çapı 3m gibi yüksek bir değer.

G4_Genuine_Leather

Bu kez sekiz çekirdekli üst model Snapdragon 810 yerine altı çekirdekli 808 seçilmiş. Belki de ısınma sorunu aşılamadı. 64-bit işlemcide çift A57 ve dört A53 çekirdeği var. Diğer özellikler 3 GB RAM, 32 GB depolama alanı, microSD yuvası, nano SIM kart, 3000 mAh batarya, 8 MP ön ve 16 MP kamera. Arkada çift LED flaş, lazer odaklama, optik titreşim kesme sürüyor ama yeni sistemde iki değil üç eksenle denge kuruluyor. Android 5.1 yüklü telefonda LG UX 4.0 hazır. İki kamera da 4K video çekebiliyor! Opsiyonel kapakla kablosuz şarj destekliyor.

Tagged with: , , ,

1 yorum

  1. mehmet zafer sarıgül

    Şuan abd yim.burda pc4 oyunları türkiyeye göre yarı fiyatı ucuz.acaba amazon.com dan alacağım ps4 oyunları türkiyeden alacağım ps4 konsolda açarmı oynanır mı oyun alırken uluslararası oynanır özellikli mi tşk ederim

Yorum yazın