Vodafone’dan koşulsuz, yarı yarıya indirim

Vodafone’dan koşulsuz, yarı yarıya indirim

ImageVodafone'dan, Türkiye'deki abonelerine bir indirim müjdesi daha… "Koşul Yok, %50 İndirim Var" sloganıyla Türkiye'de bir ilki daha başlatan Vodafone, CepFlash Kontörlü ve Cep to Cep Kontörlü abonelik paketlerinin yurtiçi tarifelerinde yarı yarıya indirim yaptı. 6 Temmuz 2007'den itibaren uygulamaya giren bu hizmetle, her görüşme ve SMS gönderimi yarı yarıya indirimli olarak gerçekleşiyor.

Mobil iletişimde dünya lideri Vodafone, Türkiye’deki abonelerini ilklerle tanıştırmaya, üstün kaliteli servisin olanaklarından ekonomik fiyatlarla faydalandırmaya devam ediyor. Dünya üzerindeki servis kalitesinden aldığı güvenle hizmete sunduğu tarifelerine ve hizmetlerine yenilerini eklemeye devam eden Vodafone, şimdi de kuralları değiştiren bir ilke daha imza atıyor.

Böyle bir indirim Türkiye’de görülmedi

Vodafone "Koşul yok, %50 indirim var” sloganıyla başlattığı yeni hizmet ile CepFlash Kontörlü ve Cep to Cep Kontörlü abonelik paketlerinin yurtiçi tarifelerinde %50 indirim yaptı. 6 Temmuz 2007’den itibaren uygulamaya giren bu hizmetle, her görüşme ve SMS gönderimi yarı yarıya indirimli olarak gerçekleşiyor. %50 indirim uygulamasından, saat veya süre sınırlaması olmaksızın, mevcut ve yeni CepFlash Kontörlü ve Cep to Cep Kontörlü aboneleri yararlanabiliyor.

"Koşul yok, %50 indirim var” ile ilgili ayrıntılı bilgi www.vodafone.com.tr 'de, Vodafone Shop’larda ve Vodafone Müşteri Hizmetleri’nde. 

Yorum yazın