Yonja üyeleri mobil dünyada da buluşuyor

Yonja üyeleri mobil dünyada da buluşuyor

Türkiye’nin en büyük sosyal platform dijital firması, Yonja Medya Grubu, yaklaşık 6 milyon kullanıcısını mobil ortamda bir araya getirecek yeni servisi, Yonja Mobil’i hizmete soktu. Yonja Mobil (m.yonja.com), Yonja.com‘un mobil versiyonu olarak servis verecek. Yonja’da bulunan temel özellikleri barındıran Yonja Mobil’de kullanıcılar; profil görüntüleme, üye taraması, mesaj gönderme ve alma, üye bilgilendirmeden faydalanarak birbirleri arasında mobil ortamda ücretsiz olarak iletişim kurabilecek.

Sadece Türkiye ile sınırlı olmayan Yonja Mobil ile kullanıcılar, ayrıca iPhone’un GPS özelliği ile lokasyon ve statülerini belirleyebilecek ve Yonja.com’un tüm diğer içeriklerinden faydalanabilecekler. Böylece, Yonja üyeleri bulundukları mekanları ve neler yaptıklarını dakika dakika güncelleyebilecek ve kendilerine yakın diğer üyelerin profillerini görerek bağlantıya geçebilecekler.

Yonja Media Group’un Başkanı ve CEO’su Dilawar Syed yeni geliştirdikleri Yonja Mobil ile Türkiye’nin en büyük sosyal ağ platformunu mobil ortama taşıdıklarını, böylece üyelerinin internet ve mobil ortamda kesintisisiz iletişimlerini sağladıklarını belirtti. “Milyonlarca cep telefonu kullanıcısını Yonja’nın bir parçası haline getirmeyi hedeflediklerini söyleyen Dilawar Syed; “iPhone için geliştirdiğimiz lokasyon ve statü tespit özelliği ile kullanıcılarımız her an, her yerde birbirleri ile temasta olacak. Böylece Türkiye’deki en geniş sosyal ağı kesintisiz olarak sağlamış olacağız.” dedi.

Yonja Mobil için lütfen m.yonja.com‘u tıklayınız.

Yonja iPhone Uygulaması Versiyon 2.0.2 ücretsiz olarak Apple iTunes mağazalarından temin edilebilir: http://itunes.apple.com/us/app/yonja/id309281416?mt=8

Yorum yazın