Mühendislik öğrencilerinin “Zihni Sinir” projeleri sergilenecek

Mühendislik öğrencilerinin “Zihni Sinir” projeleri sergilenecek

Türkiye’de bulunan Mühendislik Fakültesi Elektrik, Elektrik-Elektronik, Biyomedikal Mühendisliği bölümünde öğrenim gören mühendis adayları 14-15-16 Haziran 2013 tarihinde bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Bitirme Projelerini Sergi’sinde zihni sinir projelerini (hünerlerini) sergileyecekler.

bps_ibk_2013Bu yıl üçüncüsü yapılacak olan Bitirme Projeleri Sergisi (BPS) için başvurular 24 Mayıs 2013 tarihinde tamamlanacak. Öğrenciler ayrıca bu yıl ikincisi düzenlenecek olan İlk Bildiriler Konferansı’nda (İBK) bilimsel üretimlerini kamuoyu ile paylaşacaklar. Etkinlik bu yıl ilk defa Türkiye genelindeki mühendislik fakültesi öğrencilerinin katılımı ile gerçekleştirilecek.

BPS ve İBK etkinliği Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi, ODTÜ, Atılım Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilecek. Bitirme Projeleri Sergisi’ne proje başvurusu için son tarih 24 Mayıs 2013, poster sunumu başvurusu için son tarih ise 31 Mayıs 2013 olarak belirlendi. Katılımın ücretsiz olduğu ve yarışma anlayışında olmayacak projelerin tamamı “Bütün Projeler Bir’İNCİ” anlayışı içinde TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde sergilenecek.

Yorum yazın