Nexon’dan yeni bir aksiyon: Lost Saga

Nexon’dan yeni bir aksiyon: Lost Saga

NEXON Avrupa’dan aksiyon oyunu sevenlere hızlı tempolu, oynanabilirliği yüksek ve eğlence dolu bir aksiyon-dövüş oyunu: Lost Saga. 100’den fazla sevimli ve fantastik karakter, 20 oyun haritası ve çeşitli oyun modlarıyla oyuncuları yeni bir Free To Play oyun deneyimi bekliyor.

Lost_Saga_Gorsel-300x300
I.O. Entertainment tarafından geliştirilen ve WeMade Entertainment tarafından lisanslandırılan Lost Saga, Robin Hood’dan ninja savaşçılara kadar fantezi, bilim-kurgu ve popüler kültür gibi birçok farklı temaya sahip zengin bir karakter çeşitliliği sunuyor. Bu karakterlerle aynı anda 16 kişiye kadar online savaş partileri düzenlenebiliyor.

Lost Saga’daki tüm kahramanlar özelleştirilebiliyor. Böylece oyuncular oyun içinde ek para harcamadan keşfedebilecekleri şehir, doğa ve mistik temalı atmosferlerde arkadaşlarıyla kapışırken kendilerine özel bir deneyim yaşayabiliyorlar.

Lost Saga’daki savaşlar birçok farklı boyutta ve türde gerçekleşiyor. Taç Kontrol modunda kahramanlar, takımlarının tacını rakip takımdan korumaya çalışırken Mahkum modunda rakip takımın oyuncularını savaş alanında rehin alabiliyorlar. Güç Taşı modu, oyuncuları güç taşlarını güvende tutarak yeteneklerini korumaya davet ediyor. Patron Baskını modu ise, rakiplerinin yok etmek zorunda olduğu, patron olarak seçilen bir kahramana üstün avantajlar sağlıyor.

NEXON Avrupa’nın 2014’ün başlarında kapalı beta testine hazırladığı Lost Saga, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Lehçe ve Türkçe dillerinde oynanabilecek.

Yorum yazın