All Points Bulletin Reloaded açılıyor

All Points Bulletin Reloaded açılıyor

Oyun dünyasının merakla beklediği All Points Bulletin Reloaded’ın sınırlı sayıda kişiye açılan deneme sürümü oyunun muhteşem grafiklerine ve özgün senaryosuna dair önemli ipuçları veriyor.

Ücretsiz oyunun en popüler adresi GamersFirst, heyecanla beklenen APB Reloaded (All Points Bulletin) oyununu test amacıyla sınırlı sayıda kullanıcıya açmaya başlıyor. APB’nin yayın haklarını almasıyla oyun dünyasında heyecanlı bir bekleyişe yol açan GamersFirst’ün yayınladığı deneme sürümü oyunculara APB dünyasının değişen yüzünü ve yüksek aksiyon dozunu tanıtacak. MMOTPS türündeki All Points Bulletin Reloaded, kurgusal şehir San Paro’nun iki rakip grubu İnfazcı ve Suçlu adındaki çetelerin günümüzde geçen silah ve araç ağırlıklı mücadelesini konu alıyor.

GamersFirst CEO’su Joshua Hong, APB Reloaded’ın deneme sürümü hakkında şunları söylüyor: “Amacımız oyuncuların geri dönüşlerinden yararlanarak orijinal APB oyununu piyasadaki AAA üretim değerine sahip en iyi Free2Play MMO shooter haline getirmek. Oyuncu topluluğunu yaratıcı sürecin evrimsel tüm süreçlerine dahil ederek oyunu gerçek anlamda cazip bir deneyim haline getirmeyi planlıyoruz.”

GamersFirst COO ve CTO’su Bjorn Book-Larsson ise şunları söylüyor: “Merakla beklenen ve yapımcı ekibin geçen aylar boyunca önemli değişiklikler yaptığı All Points Bulletin’a dair ilk oyuncu görüşlerini alacağımız için çok heyecanlıyız. Tüm ekip yoğun bir şekilde çalışarak orijinal All Points Bulletin’ın küllerinden yepyeni ve inanılmaz bir oyun deneyimi yarattı. Şimdiki misyonumuz ise oyunun canlı sürümünün yayınlanmasına kadar olan süreçte oyuncularımızı her yeni güncellemeyle birlikte daha uzun vadeli bir oyun keyfi ile buluşturmak.”

APB Reloaded yapımcılarından Jon-Enée “Neume” Merriex ise şu görüşleri paylaşıyor. Çok uzun zamandır beklediğimiz an geldi çattı ve bundan daha heyecanlı olamazdık. Oyunun tutkunları San Paro’daki tamamen kişiselleştirilmiş serüvenlerine nihayet devam edecekler. Biz bunu gerçek kılmaktan sadece bir adım uzağız. APB Reloaded eğlenceli, mücadeleci ve kalıpların dışında bir deneyim vaat ediyor.”

APB Reloaded orijinal ‘third person shooter’ oyun türünü özgün karakter, araç ve kostüm seçenekleriyle daha hızlı ve daha özgür bir boyuta taşıyor. Oyuncular adaleti kendi elleriyle dağıtmayı benimsemiş İnfazcılar ile anarşist Suçlular arasında kurgusal San Paro şehrini ele geçirme mücadelesinde taraflarını seçiyor ve bu benzersiz online deneyime katılabiliyorlar.

Oyundaki önemli değişiklikler
•    Tüm araçlar geliştirildi ve yeniden tasarlandı.
•    “Başlangıç seviyesi” araçlar şimdi yeni, güzel görünümlü ve kontrolleri de çok daha kolay.
•    Silahların zarar verme seviyesi önemli oranda artırıldı.
•    Geliştirmeler 10 türe göre gruplandı. Aynı tipteki geliştirmeler yığılmıyor.
•    Yetkili kişiler ödülleriyle birlikte Silah ve Araç kategorilerine göre ayrıldı.
•    Oyundaki ilerlemeyi desteklemek amacıyla roller yenilendi.
•    Bilgisayar korsanlığına karşı önlemler alındı.
•    Kontrol Şeması yenilendi.

Premium seçeneği ve Armas Underground
•    Premium ve Free2Play seçenekleri artık oyunun içerisinde. Oyuncular hesaplarını deneme sürümü süresince ücretsiz olarak premium’a yükseltebilirler.
•    Geliştirmeleri, araçları ve grupları anlatan öğretici bilgiler konuldu.
•    Free2Play oyuncular için kişiselleştirme limitleri eklendi. Bu durum karakter yaratıcısını etkilemiyor.
Kiralık silahlar eklendi. Bu silahlar Armas Underground (mikro ödemeli pazar yeri) açılana kadar oyunun herkese açık deneme sürümüne eklendi.

Gelecekteki oyun sürümlerinde eklenecekler:
•    Beceri tabanlı yeni eşleştirme sistemi.
•    Yeni mini yarış oyunu (Zaman Denemeleri dahil).
•    Music Studio Live adlı yeni mini sosyal oyun.
•    Yeni silahlar, kostümler ve daha fazlası
•    Yeni oyun modu – Çayır Savaşı (Önceki adıyla Kaos Bölgesi)

Eğer hala sınırlı sayıda kişiye açılan deneme sürümü için başvurmadıysanız Twitter’dan @G4TV’yi, GameInformer’ı ve diğer medya ortamlarını takip edip açılan başvurulardan yararlanabilirsiniz.

APB Reloaded: www.GamersFirst.com/APB
Geliştirme blogu: apbreloaded.blogspot.com
Facebook: www.Facebook.com/APBReloaded
Twitter: @APB_Reloaded

2 yorum

  1. anonim

    bende bu oyunu bekliyodum harika bir oyun eskidednde güzeldi ama şimdi manyak yapmışlar ama oyun ne zaman tam acılcak bilen varmı

  2. ali

    OCAK 2012DE ÇIKACAK KARDEŞİM

Yorum yazın