Ateş ve Kılıç, dünya ile aynı anda Playstore.com’da

Ateş ve Kılıç, dünya ile aynı anda Playstore.com’da

Dünyanın en çok oynanan 25 oyunundan biri olan Mount & Blade serisinin yeni oyunu Ateş ve Kılıç, tüm dünya ile aynı anda Türk oyunseverlerle TTNET’in dijital oyun platformu www.playstore.com üzerinden buluşuyor.

Dünyanın en önemli oyun dergilerinden PC Gamer tarafından tüm zamanların en iyi 100 oyunu arasında gösterilen ve 1 milyona yaklaşan satış rakamına ulaşan Mount & Blade serisinin son oyunu Ateş ve Kılıç, dünyayla aynı anda TTNET’in oyun platformu Playstore.com üzerinden Türk oyuncularla sunuldu.

ODTÜ Teknokent’de faaliyet gösteren Taleworlds firmasındaki Türk oyun geliştiriciler tarafından gerçekleştirilen Mount & Blade serisinin Ateş ve Kılıç adlı bu yeni oyununda oyuncuların ilgisini çekecek pek çok unsur bulunuyor. Tamamen Türkçe dil desteği bulunan oyun Avrupa üzerinde geçiyor. Oyundaki harita Karadeniz’den İskandinavya ve Sibirya’ya kadar uzanıyor. Detayların renk ve keyif kattığı oyunda şehirlerin mimari şekillerinin birebir küçültüldüğü görülüyor. Binalar ve içyapılarının oldukça geliştirildiği, şehirlere gizli yer altı mahzenleri ve tünellerin eklendiği, her kültürün kendine has mimarisinin korunduğu göze çarpan detaylar arasında yer alıyor. Yeni animasyonlar ve ateşli silahların ilave edildiği Ateş ve Kılıç’ta, Osmanlı’ya bağlı Kırım Tatarları’na Türk oyuncularının büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Oyuncular Steam’de hala dünyanın en çok oynanan 25 oyunu içerisinde yer alan Mount&Blade serisinin Ateş ve Kılıç adlı son oyununa www.playstore.com üzerinden erişebiliyor. Tüm dünyada en uygun fiyatla sadece 14.99 TL’ye Playstore.com’dan satışa sunulan bu oyuna sahip olmak isteyen oyuncular, mobil veya kredi kartı ile ödeme yaparak oyunu hemen indirip oynamaya başlayabiliyor. MB yazarak 7979’a SMS atmaları halinde ise oyunun oynanabilmesi için gereken Steam CD şifresi cep telefonlarına iletiliyor. Detaylı bilgi için http://mb.playstore.com adresini ziyaret etmek yeterli oluyor.

Yorum yazın