Battlefield’da yeni nesil 1 Kasım’da başlıyor

Battlefield’da yeni nesil 1 Kasım’da başlıyor

Bir Electronic Arts stüdyosu olan DICE, merakla beklenen aksiyon oyunu Battlefield 4’ün tatil döneminde yeni nesil donanım sistemleri olan Microsoft’un oyun ve eğlence sistemi Xbox One ve PlayStation4 için piyasada olacağını duyurdu.

battlefield-4Gelişmiş Frostbite 3 motoru ile güçlendirilen Battlefield 4, görsel ve işitsel kalitesi, karakter animasyonları ve tüm maçların birbirinden farklı olmasını garantileyecek dinamik yıkım özellikleri ile türe damgasını vuran savaş deneyimini yepyeni bir seviyeye taşıma iddiasında. Battlefield 4, Microsoft Xbox 360 oyun ve eğlence sistemi, PlayStation3 bilgisayar eğlence sistemi ve PC için 29 Ekim’de satışa sunulacak. Battlefield 4 Xbox One ve PlayStation 4 için de piyasaya çıkacak.

Battlefield 4 için ön sipariş veren oyuncular Battlefield 4 China Rising özel dijital genişleme paketine ücretsiz olarak sahip olacaklar. Bu genişleme paketinde oyuncular dört devasa çoklu oyuncu haritasında yepyeni taşıtlar ve yüksek teknoloji ürünü askeri ekipmanlar kullanarak Çin topraklarında birbirlerine üstünlük kurmak için savaşacaklar.

DICE, Electronic Entertainment Expo (E3) fuarında 10 Haziran Pazartesi günü saat 11:00’de başlayacak “The Download: EA 2013 Preview” şovunda Battlefield 4 çoklu oyuncu modlarını etkileyici bir canlı demo ile gösterecek ve bu şov Spike TV üzerinden yayınlanacak.

Tagged with: , , ,

Yorum yazın