Eğlencenin hiç bitmediği Jadde, Mynet’te

Eğlencenin hiç bitmediği Jadde, Mynet’te

Mynet, MMOG ( çok kullanıcılı online oyun) alanında bir adım daha attı ve GameTürk’ün Türkiye’ye getirdiği, dünya genelinde 13 ülkede 15 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan “5 Street”  3D Sosyal Arkadaşlık Platformunu “Mynet Jadde” adı altında 11 Mart 2011 tarihinde tam sürüm olarak yayına geçirdi.

Tamamı Türkçe ve ücretsiz olan Jadde, dans ve müzik üzerine kurulu bir oyun olmasının yanısıra, oyuncularına yepyeni ve farklı bir sosyal alan sunması, yeni arkadaşlıklara kapı açması ve sınırsız eğlencesi ile farklı olmak isteyenlerin tercihi oluyor!

“Eğlencenin Hiç Bitmediği Sokak” Jadde‘de, oyuncular Kadın ve Erkek cinsiyetinden birini seçerek karakterini oluşturuyor ve oyuna başlıyor.Jadde oyuncuları, Jadde‘nin çeşitli mekanlarında sevdikleri müziklerle “Eşli Dans, B-Boy” gibi  9 farklı dans modunda dans ederken, düzenlenen yarışmalar ile isimlerini herkese duyurabilir,  Jadde AVM’nin çok geniş kıyafet, aksesuar ve evcil hayvan kolleksiyonu ile tarzlarını  yaratarak yeni bir moda akımı başlatabilirler. Jadde’de eğlence tabiki bununla da bitmiyor. Oyuncular  kaykay, paten, motorsiklet ve spor araba gibi ulaşım araçları ile özgürce sokaklarda dolaşabilir , Jadde ‘de aşıklar muhteşem bir düğün ile evlenerek aşklarını ebedi kılabilir, en iyi arkadaşlar bir araya gelerek ekip oluşturabilir, ekip evlerini istedikleri gibi dizayn edebilir ve  kendi aralarında eğlenebilirler!

Jadde sokaklarında güne dans ederek başlayan ve çeşitli hediyeler kazanan oyuncular,dans ederken aynı anda diğer oyuncular ile de sohbet edebiliyorlar. Dans etmekten sıkılanlar için gidilebilecek bir çok mekan mevcut. Bir kafede oturup arkadaşlarınızla sohbet etmek yada sevgilinizle  unicorn “tek boynuzlu at”ile sahil gezintisine çıkmak yapabileceklerinizden bazıları.

Jadde ; sohbet etmek, yeni arkadaşlıklar kurmak  isteyen, dans ve müzik tutkusu olan , modayı takip eden oyunculara tek bir kural sunuyor; “Deli gibi eğlenmek”

Mevsim değişimlerini, özel günleri, bayramları ve trendleri sürekli takip eden, sürekli güncellenerek hiç hız kaybetmeyen Jadde tamamen Türkçe ve ücretsiz.

http://jadde.mynet.com/

Yorum yazın