GamersFirst’ten yeni bir oyun: Sword 2

GamersFirst’ten yeni bir oyun: Sword 2

GamersFirst, yeni taktik fantezi oyunu Sword 2 ile MMORPG dünyasını fethetmeye hazırlanıyor!

Tüm dünyada milyonlarca meraklısı bulunan oyun platformu GamersFirst, imcGAMES tarafından geliştirilmiş Sword 2 adlı taktik fantezinin açık beta sürümünün yayınına başladığını duyurdu. GamersFirst’ün on ikinci Free2Play MMO oyunu olan Sword 2, yenilikleriyle online oyun dünyasında adeta devrim yaratıyor.

Sword 2, kitlesel çok oyunculu oyun dünyasında gerçek zamanlı stratejiler ile rol oyunlarının (RPG) özelliklerini harmanlayarak büyük bir yeniliğe imza atıyor. Oyuncular Yeni Dünya’ya öncü olarak gidip Granado Espada’da keşfe çıkıyor; Yeni Dünya’nın dört bir yanındaki kolonileri ele geçirmek ya da savunmak için arkadaşlarıyla bir araya geliyor ve on iki oyuncudan oluşan heyecanlı akınlarda hain düşmanları yenilgiye uğratmaya çalışıyorlar. Sword 2, herkes için benzersiz bir aksiyon sunuyor!

Bu esnada oyuncular Avrupalıların Kuzey ve Güney Amerika’daki keşif yolculuklarından esinlenen fantastik Barok mimariyle bezenmiş müthiş diyarlarda görsel bir şölene de katılmış oluyor.

GamersFirst Türkiye Ülke Müdürü Gülümser Baran, bu yeni heyecan ile ilgili olarak şu sözleri paylaşıyor: “Oyuncularımıza sürpriz yapmak için Sword 2’nin geliştirilme sürecini sır gibi sakladık. Sonunda Sword 2’yi topluluğumuza sunabildiğimiz için çok mutluyuz. GamersFirst’teki prodüksiyon ekibinin duyduğu heyecanı düşünürseniz, Sword 2’yi böyle gizli tutmanın ne zor bir iş olduğunu siz de tahmin edebilirsiniz. En yeni MMORPG’mizi yayına sunabildiğimiz için müthiş mutlu ve heyecanlıyız.”

GamersFirst, Sword 2’yi Kuzey Amerika, Britanya’da ve Avrupa kıtasında yayınlayacak. Sword 2’nin ticari sürümünün 2010 yazında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Sword 2’nin açık beta sürümüne katılmak için www.GamersFirst.com/Sword2 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın