Hükümdar Online ile Kralların Savaşı başlıyor

Hükümdar Online ile Kralların Savaşı başlıyor

GamersFirst’ün yeni ve tarayıcı tabanlı MMO RTS oyunu Hükümdar Online’ın açık beta versiyonunda savaşın komutanı siz olacaksınız.

Günümüzün en popüler ücretsiz oyun noktası GamersFirst, IGG ile işbirliğine girerek Hükümdar Online: Krallar Savaşıyor adlı oyununun beta versiyonunun kullanıma geçtiğini duyuruyor. Tarayıcı tabanlı bir MMO RTS oyunu olan Hükümdar Online, artık Gamersfirst ailesinin bir üyesi olarak hem ABD’de hem de Türkiye’de yayına girmiş bulunuyor.

Hükümdar Online: Krallar Savaşıyor, tarayıcı temelli bir gerçek zamanlı strateji oyunu olarak,  Advanced Dungeons and Dragons’ın belirlediği klasik mücadele kurallarını kullanıyor. Oyunun öyküsü, Mu adlı gizemli bir ülkede geçiyor ve ülkede yaşayan ırklar birbirlerine karşı üstünlük kurmak için kıyasıya bir mücadele içine giriyorlar. Hükümdar Online en uç noktalarda heyecan içeren PvP ve ekip strateji düzlemini gerçek zamanlı olarak oyuncularına yaşatıyor. Güçlü kahramanlarınızın kontrolünü elinize aldığınızda ve ordularınıza emirler yağdırdığınızda amacınız yalnızca oradaki müthiş ganimetleri almak değil. Krallığınızı kurtaracak olan sizsiniz. Keskin grafikler ve kaliteli görseller, Hükümdar Online’ı rakiplerinin önüne geçirirken sizi de oyun dünyasının içine alarak bir başkomutan haline getiriyor.
Oyunun diğer özellikleri ise şöyle:

•    Krallığınız için her alanda mücadele edecek kahramanlar yetiştirme
•    Gerçekçi hükümet ve politikalar
•    Yaratıcı ve hareketli haritalar
•    Güçlü ittifak sistemi
•    Daha yoğun strateji anlamına gelen zengin askeri üniteler
•    Oyuncu kontrollü savaş

Hükümdar Online’ın her oyuncusu ayrıca, beta versiyonundaki mağaza-içi eşyalarda %50 indirim fırsatına da sahip. Buna bir de tüm oyuncuların oyunda daha çabuk ilerlemesi için sunulan, düşük ücretli başlangıç paketi de ekleniyor. Kampanya sırasında çeşitli eşya ve ödüllerin kazanılacağı özel oyun-içi yarışmalar ise kaçırılmamalı.  Oyuncular hemen  www.GamersFirst.com/HükümdarOnline adresine girip bugün oyuna başlayabiliyorlar.

Yorum yazın