I Can Football 2, yıldızları sahada buluşturuyor

I Can Football 2, yıldızları sahada buluşturuyor

İnternet üzerinden ücretsiz olarak oynanabilen Joygame’in yeni oyunu I Can Football 2, yıldızları aynı sahada buluşturuyor. Oyunseverleri bilgisayar başına kilitleyecek bu oyun, dünyanın ilk 11×11 online oynanabilen futbol oyunu özelliğiyle ilgi çekiyor.

Dünyanın İlk 11X11 Online Oynanabilen 3 Boyutlu Futbol Oyunu

Türkiye’nin lider online oyun firması Joygame, oyunseverleri tatmin edecek oyunlarla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Türkiye’nin en köklü online oyun yapımcılarından Sobee Studios tarafından geliştirilen I Can Football 2, Joygame kalitesiyle oyunseverlere sunuluyor. İnternet üzerinden oynanan ve oyunculara karşı 11 kişilik takımlar oluşturarak maç yapma imkanı sunan bu oyun, dünyanın ilk 11×11 online oynanabilen futbol oyunu olma özelliğiyle, keyifli vakit geçirmenin tek adresi olarak dikkat çekiyor.

Rakipler ile Online Konuşma İmkanı

Joygame’in Türk oyunseverlere sunduğu I Can Football 2, oyun esnasında rakiplerle konuşma imkanı sağlamasıyla heyecanlı, çekişmeli bir maç oynama keyfi de sunmuş oluyor.  Tamamı Türk tasarımcı ve programcılardan oluşan bir ekibin hazırladığı, 3 boyutlu bir futbol oyunu olma özelliğiyle tüm ilgileri üzerine toplayan Joygame, I Can Football 2 oyununda sunduğu ‘ilk’ler ile online oyun sektörünün lider firması olduğunu kanıtlıyor.

I Can Football 2, futbolun tüm kurallarını ve güzelliklerini yansıtan ve düşük konfigürasyonda rahatlıkla oynayabileceğiniz bir oyun. Bu oyunu siz de ücretsiz olarak oynayabilir ve ünlü bir futbol yıldızına dönüşebilirsiniz!

http://www.icanfootball.com

3 yorum

  1. sanane

    bu oyun sobee studios un joygame in değil

  2. fatay

    Evet bu oyunun 1. versiyonu sobee ye aittir.2.si joygame ise bilemem

  3. ikv

    I can football sobee studiosun oyunudur kim bu yazınin editoru nasıl araştirma yapmis google ye yazsin bakalım sobee studios diye.hangi oyunları çıkıyor i can football in sitesine girsin bakalim geliştirici olarak sobee mi çıkıyor joygame mi

Yorum yazın