Menajerlik oyunu United Eleven yenilendi

Menajerlik oyunu United Eleven yenilendi

United ElevenPopüler online futbol menajerlik simülasyonu United Eleven için yepyeni bir içerik güncellemesi yayımlandı. Yeni güncelleme ile birlikte hem oyuna yeni başlayan hem de başarılı bir kariyere ve şöhrete sahip olan menajerler birçok avantajdan faydalanacak.

Güncellemede Kulüp Oluşturma özelliği tamamen yenilendi. Bu sayede oyuna giriş ve sıfırdan kadro oluşturma süreçleri kolaylaştığı gibi, menajerler tüm süreç üzerinde daha fazla kontrole sahip oluyorlar. Gelişme aşamasındaki menajerler en sevdikleri kulüpten üç oyuncuyu ve mevcutlar arasından bir adet Altın puanlı yıldız oyuncuyu başlangıç takımlarına seçebilecekler. Takımın geri kalanı Avrupa liglerinden en iyi oyuncularla doldurulacak.

Nexon Europe, yeni güncelleme kapsamında özel bir etkinlik olan “Promotion Push”u düzenliyor. Etkinlik kapsamında menajerler üst liglere yükseldikçe değerli oyun içi öğeler elde edebilecekler (bunların arasında Premium Oyuncular, Antrenman Kartları ve hatta garantili Altın Oyuncu). Haftalık olarak yürürlükte olacak etkinlik, 12 Kasım’da başlayarak 9 Aralık’a kadar sürecek.

Nexon Europe Ürün Müdürü Paul Lee, güncellemeyle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Menajerler için, rakipleri karşısında elde ettikleri başarıyı ölçmelerinin taşıdığı önem kadar oyuna yeni başlayanların olabilecek en iyi seçeneklere sahip olması da önemlidir. Yeni içerik güncellemesiyle deneyimli menajerler diğer menajerler karşısındaki karşılaştırmalı durumlarını görebilecekler. Oyuna yeni başlayanlar ya da yepyeni bir kadro kurmak isteyenler ise sıfırdan güçlü bir takım kurma keyfini yaşayacaklar. Rekabet başlasın!”

Daha fazla bilgi için www.united11.com adresini ziyaret edebilir, oyuna dair en son gelişmeleri www.facebook.com/united11.nexoneu adresindeki Facebook sayfasında görebilirsiniz.

Yorum yazın