OKI’nin oyunu “Print Attack” renkli yazıcı kazandırıyor

OKI’nin oyunu “Print Attack” renkli yazıcı kazandırıyor

OKI Print Attack oynayanların birincisi, Renkli LED yazıcı OKI C310dn’in sahibi olacak

OKI’nin oyunu Print Attack’i deneyenler, hem eğleniyor, hem de OKI C310dn renkli LED  yazıcıya sahip olma olanağı yakalıyor.

OKI Türkiye Facebook sayfası aracılığıyla oyuna ulaşmak mümkün. Ofise saldıran sevimli istilacılarla bir yazıcıyı yöneterek savaşılan bu oyunda, OKI yazıcılarının birçok özelliği  kullanılıyor.

Her yeni bölüm geçiş ekranında OKI’nin farklı bir yazıcısını tanırken, oyunda kullanılan yazıcı da özelliklerini değiştiriyor. Faks-tarayıcı-koruyucu kalkan ve fotokopi-çift atış gücüne kısa bir süreliğine sahip olmanızı sağlıyor. Ayrıca yukarıdan düşen kartuş ve A3 kağıtları toplarsanız yeni özellikler ve puanlar kazanıyorsunuz.

Oyun sırasında ortaya çıkan CMYK renklerindeki tonerlerden 4 renk sıra ile toplandığında yazıcının hızı artıyor. Orijinal olmayan tonerlerden kullanıldığında ise bunun tam tersi yaşanıyor.

OKI Print Attack‘i oynamak için öncelikle OKI Türkiye’yi Facebook’ta ziyaret etmeniz gerekiyor. Bu işlemin ardından sayfada  “Print Attack’i seçtikten sonra beliren  “Oyna” butonuyla oyuna giriş yapılıyor.

Print Attack oynayanlar  31 Mayıs 2011 tarihine kadar alabilecekleri en yüksek puana ulaşmaya çalışacak. Yazıcı ödüllü yarışmada, o günün sonunda en yüksek puanı toplayarak “Top Scores” listesinde ilk sırada bulunan yarışmacı OKI C310dn’yi kazanacak.

Yorum yazın