Ortaçağ Avrupa savaşları: Kara Taht

Ortaçağ Avrupa savaşları: Kara Taht

Online oyun markası Joygame, yeni jenerasyon online oyunlardan olan Kara Taht’ı Türk oyunseverlerle buluşturuyor. Kara Taht, diğer MMORPG oyunlarının aksine, askeri birlik sistemi ile oyunculara sıkı bir mücadele sunacak.

Joygame-Kara-Taht-Oyunu-300x340

Kara Taht, size Ortaçağ Avrupası’nda bir imparatorluk sunuyor; bir tarafta gücü elinde tutmak için yönetim ve askeriyenin tüm kademelerini ele geçirmiş Kızıl Kalkan, diğer yanda geleneksel yönetim anlayışına karşı çıkan ve sistemi yeniden düzenlemek isteyen Mavi Mızrak. Hangi tarafta olmak istediğinizi siz seçebiliyorsunuz.

Kara Taht oyununda güç, para ve nüfuz için yapılan mücadeleler ve çeşitli savaş senaryoları oyuncuları heyecanın doruklarına ulaştırmayı hedefliyor. Oyuncular tarafından kurulan loncaların Eurathes Dünyası’nda şehir ve kasabaların hakimiyeti için karşı karşıya gelinecek oyun, eğlenceli bir mücadeleye sahne olmaya aday.

En son sürümü ve yenilikleriyle Kara Taht’ı oynamak için 2013 sonunu beklemeniz yeterli. Tamamen Türkçe olarak gelecek oyun ücretsiz bir MMORPG oyunu.

Yorum yazın