Ortaçağ Krallığı kurmak isteyenlere: Lord of Ultima

Ortaçağ Krallığı kurmak isteyenlere: Lord of Ultima

Joygame, EA Games işbirliği ile Lord of Ultima oyununu Türkiyeli oyunseverlerle buluşturdu. Savaşlar, savaşların gidişatını değiştiren stratejiler ve tehlike dolu bir dünya Lord of Ultima ile sizleri bekliyor.

Lord Of UltimaJoygame sizi Ortaçağ’a götürüyor! EA Games ve Joygame işbirliği ile Ortaçağ’da savaşın karanlık yüzüyle tanışmaya hazır olun. Tehlikeli bir dünyaya adım atacağınız Lord of Ultima oyunu ile kendi krallığınızı kuracak, ordunuzu yaratacak, geliştirecek, yönetecek ve Ortaçağ’a hükmedeceksiniz.

Lord of Ultima oyununda büyük ve korkulan bir imparatorluk olabilmek için sadece güçlü olmanız yetmeyecek. Diğer oyuncularla iletişiminizin iyi olması ve ekonominizi iyi yönetmeniz, rakiplerinizin içine kendi görevlendirdiğiniz casuslar gönderip, kazandığınız savaşlardan sonra yağma ve rakiplerinize karşı geliştirdiğiniz askeri faaliyetlerde uzmanlaşmanız gerekecek.

Alışılagelmiş strateji oyunlarına yeni bir soluk, yeni bir heyecan getiren Lord Of Ultima’yı oynamak için herhangi bir dosya indirip, bilgisayarınıza kurmanıza gerek olmayacak. Bir web tarayıcınızın olması oyunu oynamanız için yeterli.

Yorum yazın