Oyunların efendisi aranıyor

Oyunların efendisi aranıyor

Asus, oyunseverleri, rekabet ve mücadele tutkularını sergileyebilecekleri World Game Master Tournament (WGT) ateşine davet ediyor.

Üretmiş olduğu ROG serisi ürünler ile oyun severlerin kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerini sağlayan bilişim devi ASUS, “Hadi Oynayalım!” temasıyla ülkemizin en iyi oyuncularını kozlarını paylaşmak üzere, bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan World Game Master Tournament (WGT) 2010’a davet ediyor. 27-28 Kasım tarihlerinde İstanbul Adeks Internet Kafe’de yapılacak olan eleme karşılaşmalarında finale kalacak 4 takım/oyuncu, 02-05 Aralık 2010’da Compex Fuarı’nda, Kingston, Nvidia ve Microsoft sponsorluklarında yapılacak olan muhteşem bir finalde karşı karşıya gelecekler. Final karşılaşmaları sonunda birinci olacak oyuncuların her biri turnuva için özel olarak tasarlanan WGT Game PC’ye sahip olacak.

Tüm dünya çapında milyonlarca hayranı olan “Counter Strike”, “FIFA 2011” ve “Need for Speed” oyunlarıyla rakipleri karşı karşıya getirmeye hazır olan WGT 2010, İstanbul’da yapılacak ön eleme karşılaşmalarının ardından en iyileri Compex Fuarı’na taşıyor. Compex Fuarı’nda ana organizasyonlardan biri olan WGT turnuvasının yanı sıra LAN partiler, birbirinden ilginç show’lar ve sınırsız eğlence tüm ziyaretçileri bekliyor. Oyun meraklısı herkesin katılabileceği ücretsiz LAN Partileri sırasındaki küçük yarışmalarda da oyuncuları çeşitli ürünler bekliyor.

Bu eğlencede yerinizi almak, en iyilerle oynamak ve sürpriz hediyeler kazanmak istiyorsanız, ASUS sizleri 27-28 Kasım tarihlerinde Adeks Internet Kafe’de yapılacak olan (ön) eleme heyecanına, 02-05 Aralık tarihlerinde de İstanbul Lütfi Kırdar Sergi Sarayı’nda düzenlenecek olan Compex Fuarı’na davet ediyor.

6 yorum

 1. Sinan

  Aslında iyi olur pc’yi değiştirmenin zamanı çoktan geldi

 2. osman

  yha warya tam benim yerimde eski counter 1.6 oynadığım gibi şimdidde oynayabilsem kazanırdım ama yinede counter dan şansımı deneyebilirim 😀

 3. T-Rex

  Counter-Strike eskimez arkadas gittikce cogaliyor oyuncu sayisi 11 senelik oyun 😀

 4. KRAL

  la ben bunları hepsini iyi oynuyam girsem .
  ama giremem trabzondayım şuana kadar indirdigim aldıgım oyunların sınırı yok
  bitirdigim oynadıgım
  attıgım gollerin /vurdugum adamların geçtigim arabaların haddi hesabı yok

 5. Soytarı dıyoki

  Kralım az sallayında halk inansın

 6. halil

  sallamıya adammmı yok

Yorum yazın