Pepsi kutuları Xbox 360 kazandırıyor

Pepsi kutuları Xbox 360 kazandırıyor

pepsiPepsi, yeni kampanyası için tasarlanan özel kutularında oyun severlere ekstra puanlar  ve Xbox 360’la ’sıra dışı eğlence’ sunacak.

Dikkat çeken kampanyaları ile tüketicisinin en keyifli anlarına ortak olan Pepsi, şimdi oyun dünyasını da gülümsetecek. Son bir yıldır Türkiye’deki yaklaşık 22 milyon oyun tutkununa sunduğu ‘her kapakta oyun içi puan’ kampanyalarıyla bir milyonun üzerinde kullanıcıya ulaşan Pepsi, yine oyun severlerin yanında. Oyun tutkunlarının büyük bir merakla beklediği ve “Sıra dışı oyna” sloganıyla Türkiye’de satışa sunulur sunulmaz oyun severlerde büyük heyecan yaratan dünyanın en çok satan oyun ve eğlence konsolu Xbox 360 Pepsi’nin yeni kampanyasında oyun severlerle buluşacak. Pepsi kapakları altındaki şifrelerle çekilişe katılan tüketiciler arasından belirlenecek 100 şanslı kişi, Xbox 360’la ‘sıra dışı oyun’un tadını çıkaracak! Ayrıca Türkiye’de yaklaşık 10 milyon kişinin aktif olarak oynadığı Mynet, Peak Games, King.com ve Stardoll gibi lider oyun şirketlerinin oyunlarında geçerli puan ve oyun içi hediyeler kazanma fırsatı da yine tüm Pepsi kapaklarında!

Oyun heyecanını daha da artıracak olan Pepsi’nin yeni kampanyası 11 Aralık 2012 – 20 Mart 2013 tarihleri arasında devam edecek. Pepsi’nin oyun severlere özel tasarladığı oyun kutuları tüm Pepsi satış noktalarında yer alacak. Şimdi Pepsi içerek kapaklardaki şifrelerle oyunlarda ekstra puan ve oyun kredisi kazanabilir, sevdiğiniz oyunları oynarken Xbox 360’lardan biriyle ‘sıra dışı eğlence’ye doyabilirsiniz. 100 Xbox 360’tan birini kazanmak için; Pepsi kapakları altındaki şifreleri ad, soyad ve adres bilgileriyle 5757’ye kısa mesajla yollayabilir ya da facebook.com/pepsiturkiye sayfasındaki ilgili bölüme bilgilerinizi ekleyerek çekilişe katılabilirsiniz. Tüm Turkcell, Avea ve Vodofone kullanıcılarının katılabileceği bu çok özel kampanya ile 100 kişi Xbox 360 ile oyuna ve sıra dışı eğlenceye doyacak.

İşte Pepsi kapaklarındaki şifrelerle ekstra puan kazanacağınız oyunlar:

OYUN

LİNK

ÖDÜL

Bubble Witch Saga

https://apps.facebook.com/bubblewitch/

35.000 King Coin

Çanak Okey

http://apps.facebook.com/canakokey/

5.000 ML

Okey Plus

https://apps.facebook.com/okeyplus/

30.000 Chip

Stardoll

http://www.stardoll.com/tr/

50 Starcoins (5 Stardollars)

101 Plus

https://apps.facebook.com/yuzbirplus/

30.000 Chip

Bil ve Fethet

https://apps.facebook.com/bil_ve_fethet/

5.000 Altın

Bubble Pirates

http://apps.facebook.com/bubblepirates/

10 Ruby

Kebap Dunyasi

http://apps.facebook.com/kebabworld/

10.000 coins

Lezzet Dunyasi

http://apps.facebook.com/lezzetdunyasi/

10.000 coins

Mynet Çok Kullanıcılı Oyunlar

www.oyun.mynet.com

2500 ML

Mynet Tavla

http://apps.facebook.com/tavlaci

2500 ML

Okey

https://apps.facebook.com/oyun_okey/

3 günlük Gold Üyelik

Sanal Okey

http://apps.facebook.com/sanalokey/

5.000 Chip

Tavla Plus

https://apps.facebook.com/tavlaplus/

30.000 Chip

 

Yorum yazın