Rappelz Resurrection genişletmesi hazır

Rappelz Resurrection genişletmesi hazır

Rappelz topraklarını cadının hışmından koruma ve barışı geri getirmek için harekete geçme zamanı geldi.

GPotato Europe ekibi, ücretsiz fantastik MMORPG Rappelz’in yeni güncellemesi Resurrection’ın tam sürümü ile yayınlandığını duyurmaktan mutluluk duyar. Macera, cadının dirilişi, yeni PvP alanı, yeni görevler ve göz alıcı yaratıklar ile daha yoğun ve heyecanlı bir hal alırken Rappelz, serüvenin yeni bölümlerine katılmak isteyen oyuncuları karşılamak üzere hazır.

64’e kadar rakibin aynı anda savaşmasına olanak veren ölüm arenası, yalnızca kıran kırana dövüşlerin er meydanı olmakla kalmıyor, aynı zamanda bu amansız dövüşlerde ölen oyuncuların dirilip yeniden hayata dönebilmesi için sonsuz bir enerji kaynağı olma özelliği taşıyor. Kökleri antik çağlara dayanan yepyeni yaratıklar Rappelz topraklarına taze bir soluk getiriyor. Sonsuz iyileştirme gücü ve sahibine olan sadakati ile Beyaz Unicorn, yaydığı lavımsı ateş ile düşmanlarının yüreğine korku salan Kara Unicorn ve rüzgara hükmedebilme gücü ile mistik cin yüksek seviyedeki oyuncuları maceranın derinliklerine davet ediyor.

Yenilikler bununla da kalmıyor. Rappelz ekibi, Resurrection genişletmesini yepyeni bir web sitesi ile karşılıyor. Geçtiğimiz günlerde oyuncular ile buluşan ve yeni güncellemeden esinlenerek hazırlanan yeni tasarım çok daha gösterişli ve oyunculara yeni bir yuva sunma konusunda iddialı.

Rappelz ekibi tarafından hazırlanan yeni sürprizlerden haberdar olmak için, Rappelz resmi sitesini http://rappelz.gpotato.eu adresinden takip edebilir, ya da Avrupa çapında 20.000’in üzerinde Rappelz tutkununu buluşturan Facebook hayran sayfalarını takip edebilirsiniz.

2 yorum

  1. Ahmet burak doğan

    ben bu oyunu oynamadım ama güzele benziyor..

  2. byguve

    Oyun grafikleri felan iyi hoş da çok fazla canavar var ve örneğin bir iskelet olan canavardan 4 5 tane farklı isimden iskelet var ve harita üzaerinde sürekli yerleri değişiyor buda görevi zorlaşdırıyor çok fazla zaman alıyor 1 tane görev canavarı öldürüyorsun sonra o görev canavarını dolaşarak arıyorsun etrafı dolaşmakdan zaman uçup gidiyor.:)

Yorum yazın