Ronaldo Arda Turan’ı bekliyor!

Ronaldo Arda Turan’ı bekliyor!

Clear Men, 2010 yılındaki yeni oyununda Türk Milli Takımı’nın yıldız oyuncusu Arda Turan ile çalıştı. Tanıtım döneminde 300 bin kişinin ziyaret ettiği, www.RonaldoArdayiBekliyor.com sitesi üzerinden oynanan dijital oyun, sitenin yayına girmesiyle birlikte iki günde toplam 110 bin kişi tarafından oynandı. Kısa sürede yoğun ilgi gören oyunun amacı, oyun devam ederken doğru yerde ve doğru zamanda doğru kararları vermek ve Arda’nın, yakın arkadaşı Cristiano Ronaldo’nun Güney Afrika’daki maçına bir an önce yetişmesini sağlamak.

İkinci gün aynı anda 1000 kişinin online olduğu gözlemlenen www.RonaldoArdayiBekliyor.com sitesi, 1000’e yakın farklı internet sitesinden de yönlendirme alıyor.

Arda Turan Sizi de Arayacak!

Clear Men, yeni oyunuyla benzer oyunlara göre de bir ilki gerçekleştiriyor ve kullanıcıların bilgisayarın yanı sıra telefonlarını da kullanmalarına olanak tanıyor. Oyunun bir noktasında telefonu çalan kullanıcı, Arda’yı kendi vereceği komutlarla konuşarak yönlendirebiliyor.

Clear Men yeni oyunu için dijital yüzü olarak belirlediği Arda Turan’ın yanı sıra iki yıldır yürüttüğü reklam kampanyasında dünyaca ünlü futbolcu olan Cristiano Ronaldo ile çalışıyor.

2 yorum

  1. oguzhan

    ya ben bu siteyi açıyorum.site yükleniyor yazıyo hiç birşey gelmeyor.bana bir fikir verin!!!

  2. LeqenD ^_^

    qeRçekTen Deqisik ßir Haber ßu Oyunu Oynamayı Düşünüorum ^_^

Yorum yazın