Titanların savaşı: The Lost of Titans

Titanların savaşı: The Lost of Titans

DAO Games’in oyun portalı Nova Worlds,  The Lost Titans’ın kapılarını açıyor. Gerek teması, gerek grafikleriyle ilgi çeken The Lost Titans, 1 Ağustos’ta açık betaya giriyor. 
tltRPG dünyasının yeni göz bebeği olma iddiasındaki The Lost Titans, 1 Ağustos 2013’te MMORPG listelerindeki yerini almaya hazırlanıyor. “TLT” Yunan, Mısır ve Atlantis mitolojilerinden esinleniyor. Adından da anlaşıldığı gibi Titanları konu alan The Lost Titans, oyuncuları Yunan Mitolojisi ile karşılayacak. Ardından Atlantis’in bilinmezlikleri, Mısır’ın gizemli ve bir o kadar renkli tarihi kültürü ile dönüşü olmayan bir yolculuğa çıkaracak.
The Lost Titans’da oyuncuları bekleyen gelişmiş PVP ve PVE alanları da var. Oyuncular, görevlerle birlikte girecekleri zindanlara arkadaşlarını davet edip, sınıflar arası mücadelelerde onların yardımıyla güçlerine güç katabilecekler. Ayrıca TLT’de bulunan 3 Hanedan arasında yaşanan topluluk savaşlarıyla heyecanın ve gerilimin dozu bir kat daha artarken, oyunculara kendi Loncalarını kurarak şöhretlerine şöhret katacak savaşlara da öncülük edebilme imkânı da sunuluyor. Oyunculara bu epik macerada çeşitli evcil hayvanlar, binekler, büyülü silahlar ve zırhlar eşlik ediyor.

Tagged with: ,

Yorum yazın