Torchlight kısa süreliğine bedava

Torchlight kısa süreliğine bedava

Perfect World Entertainment, Torchlight and Torchlight II oyunlarını Arc’ta yayımladığını duyurdu. Ücretsiz oyunlara tek bir yerden ve kolay erişim için tasarlanan Arc platformu, Torchlight serisinin çıkışını kutlamak için her iki oyunda da büyük promosyonlar yaptı. Sadece 30 Kasım 2014’e kadar Arc platformunda olmak üzere Torchlight’ı ücretsiz indirebilir, Torchlight II’yi ise 50 TL yerine %75 indirimli fiyatıyla 12,50 TL’ye alabilirsiniz.

Torchlight

Metacritic puanları epey yüksek olan Torchlight (83) ve Torchlight II (88), Arc platformundaki üçüncü parti oyunlarına eklendi. Arc’a eklenen ilk üçüncü parti oyunu APB: Reloaded olmuştu.

Bol ödüllü aksiyon RPG Torchlight II eskisinden daha iyi ve güçlü olarak geri döndü! Runic Games’in bu sevilen oyunu oyuncuları kana susamış vahşi yaratıkların, zengin hazinelerin ve günahkar gizemlerin ürkütücü ve hızlı dünyasına götürüyor. Bir kez daha, dünyanın kaderi sizin elinizde! Torchlight II hızlı bir izometrik dungeon-crawler ve multiplayer oynanış seçeneği, LAN desteği, paylaşılabilir ganimet ve üç aşamalı epik misyonlar sunuyor. Ayrıca, Runic Games ofisinin köpeği model alınarak tasarlanan Papillon dahil son derece eğlenceli ve yardımcı bir pet sistemi var. Patlayan ganimet pinataları da sizi bekliyor. Karakterinizin seviyesini geliştirin, tüm başarımları kazanın ve sonsuza kadar kahraman olun.

Tek bir global login ile birçok oyuna erişebileceğiniz Arc istemcisi, favori çevrimiçi oyunlara ulaşmanızı sağladığı gibi, bu oyunlarla ilgili en son bilgi ve haberlere de ulaşmanızı sağlıyor. Ayrıca pek çok sosyal topluluk araçlarıyla güçlü bir topluluk hissi yaratıyor. Oyuncuların aşina olduğu öğelerle tasarlanan ve kullanıcı dostu fonksiyonlarıyla dikkat çeken Arc, Perfect World’ün dünyanın dört bir yanındaki 30 milyondan fazla oyuncusunun favori online oyunlarına kolaylıkla erişmesini sağlıyor.

Torchlight I’i bedavaya ve Torchlight II’yi %75 indirimle almak için:
www.arcgames.com/tr/games

Yorum yazın