Özel ders sektöründe çığır açan iPhone uygulaması

Özel ders sektöründe çığır açan iPhone uygulaması

Apple geçen hafta iOS 7 ile birlikte Shadow Puppet isimli yeni iPhone uygulamasını tanıttı. Shadow Puppet, iPhone sahiplerinin telefonlarında konu anlatımlı ders videoları ve slaytlar oluşturmalarına olanak tanıyan oldukça kullanışlı bir uygulama.

Shadow-Puppet-635x356

Shadow Puppet isimli yeni iPhone uygulaması kullanıcıların telefonlarından anlatımlı ders videoları ya da fotoğraf slayt gösterileri oluşturmasına olanak tanıyor.

Kullanıcılar galerilerinden fotoğraflar seçip onları paylaşmak istedikleri şekilde düzenliyorlar ve slayt gösterilerini anlatmak için telefonun ses kaydedicisini kullanıyorlar. Daha sonra Puppets adlı videoları doğrudan sosyal medyada paylaşabiliyor ya da onları mesaj veya e-posta aracılığı ile aile ve arkadaşlarına gönderebiliyorlar. Ayrıca kullanıcılar Puppet videolarını kişisel blog ve websitelerine embed edebiliyorlar (gömebiliyorlar).

Uygulamanın Android versiyonu ufukta görünse de şimdilik yalnızca iOS’e uyumlu. Eminiz ki birçok Android kullanıcısı şimdiden Shadow Puppet’ı dört gözle beklemeye başladı bile.

Tagged with: , , ,

Yorum yazın