Panasonic Denizcilik Sektöründe Dayanıklı ve Kesintisiz Çalışma İmkanı Sunan Mobil Çözümlerini Europort İstanbul Fuarında Tanıttı

Panasonic Denizcilik Sektöründe Dayanıklı ve Kesintisiz Çalışma İmkanı Sunan Mobil Çözümlerini Europort İstanbul Fuarında Tanıttı

20 yıla yakın süredir zorlu koşullara sahip sektörler için iş süreçlerini iyileştirmek üzere mobil bilgisayar çözümleri üreten ve geliştiren Panasonic Kurumsal Mobil Çözümler (CPS), Toughbook markasıyla dış ortam koşullarına dayanıklı notebook ve dönüştürülebilir bilgisayarlar, Toughpad markasıyla da Tablet PC’ler sunarak alanında pazar lideri konumunda.

Panasonic_Toughpad_2

Suya, darbeye ve toza dayanıklı olmasının yanı sıra yüksek bilgi güvenliği seviyesine ve modeline göre 8 ila 16 saat arasında değişen pil ömrüne sahip olan Panasonic Toughbook ve Toughpad’ler, -29 ila +60 derece ortalama sıcaklıklarda dahi çalışmayı sürdürebiliyor.

Germanischer Lloyd – Alman Loydu sertifikasına sahip olan Panasonic’in özenle tasarladığı tam dayanıklı Toughpad ve Toughbook’lar, ayrıca IP65 seviyesinde korumaya ve MIL-STD 810G sertifikasına sahip. Ürünler nem, yağmur veya toz gibi dış etkenlerden etkilenmedikleri gibi düşme ve titreşime de dayanıklı.
Panasonic Mobil Çözümleri, denizcilik sektöründe güverte, liman, üretim alanı, depo veya taşımacılık gibi operasyonlarda kullanılabiliyor.

İş süreçlerini iyileştiriliyor

Dayanıklı mobil donanımların gemiler üzerinde veya limanlarda kullanılmasıyla birlikte iş süreçleri iyileştirilebiliyor ve kaybedilen süreler minimuma indirilebiliyor. Dümen, Navigasyon ve Radar sistemlerine uzaktan erişim sağlamanın yanı sıra ölçüm değerlerinin, yükleme ve yanaşma bilgilerinin belgelendirilmesi ekiplerin daha verimli çalışmaları açısından büyük fayda sağlıyor. Bunun dışında bakım ve onarım çalışmaları daha hızlı ve güvenli tamamlanabiliyor. Hafif oluşları, uzun pil ömürleri ve güneş ışığı altında dahi görülebilen ekranlarıyla tercih edilen Toughbook ve Toughpad’ler, zorlu hava koşullarına ve sıradışı sıcaklıklarda dahi görevini devam ettirerek sektörde güvenle kullanılıyor.

Yorum yazın