Pandora ile tüm televizyonlar akıllı TV oluyor

Pandora ile tüm televizyonlar akıllı TV oluyor

TTNET’in TV platformu Tivibu, Next & NextStar ile yaptığı işbirliğiyle yeni bir hizmet sunuyor. Next-Pandora cihazında yer alan Tivibu Smart TV uygulaması ile kullanıcılar zengin içeriğe ulaşabiliyor. 

pandora-tivibuTTNET, Argela ve Next & NextStar mühendislerinin ortak çalışması ile geliştirilen hibrit uydu alıcısı “Next-Pandora” sayesinde TV’ler akıllı hale geliyor. Tivibu’nun Next & NextStar ile yaptığı işbirliğiyle hizmete sunulan “Next-Pandora” adlı hibrit kutu sayesinde artık internet ve uydu yayınlarını tek bir akıllı kutu üzerinden izlemek mümkün oluyor.

“Next-Pandora”, gelişmiş özellikleri sayesinde, internete bağlanabilme özellikleri olmayan televizyonlara, internetten yayın alma özelliği kazandırıyor. Böylece Tivibu Smart TV uygulamasıyla herkes Tivibu’nun Durdur-İzle, Tekrar-izle özelliklerini kullanabiliyor; Seç-İzle arşivi sayesinde pek çok dijital içeriğe istediği zaman ulaşabiliyor. Next-Pandora’nın Android tabanlı altyapısı sayesinde Youtube, Facebook gibi birçok uygulama da TV ekranına taşınıyor. Bu akıllı HD kutu, Wi-Fi bağlantısı, harici hard disk ile kayıt yapma imkânı gibi ek özellikler de sunuyor.

“Next–Pandora” kutusunun bazı özellikleri:

  • HD özellikli bir kutu olan “Next–Pandora” hem uydu hem de internet üzerinden yayın alabiliyor.
  • Kutunun uygulama merkezi içerisinde Tivibu Smart TV uygulaması yer alıyor. Üstelik kullanıcılar kumandalarından Tivibu’ya özel tek bir tuş ile Tivibu SmartTV uygulamasına kolayca ulaşabiliyor.
  • Özel olarak geliştirilen Android tabanlı uygulama merkezinde yer alan uygulamalara erişim sağlanabiliyor.
  • Cihazın Wi-Fi bağlantısı bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar kablosuz ağlara bağlanabiliyorlar. Ayrıca herhangi ek bir kablolama gerekmiyor.
  • “Next–Pandora”, “PVR Ready” adı verilen özelliğe sahip olduğundan harici bir hard disk bağlanması halinde kullanıcılarına kayıt imkânı da sunuyor.

Satışına Next bayilerinden başlanan Tivibu Smart TV uyumlu Next-Pandora çok yakında TTNET satış kanallarında da satışa açılacak.

Yorum yazın