Philips’ten yeni smart TV’ler

Philips’ten yeni smart TV’ler

Philips smart tv 4500

Philips, mükemmel tasarım ve görüntü kalitesi kombinasyonuyla gelişmiş bir TV deneyimi sağlayan yeni Philips PFL4508 ve PFL5008 Smart TV serisini sunuyor.

Philips PFL4508 serisi, 32 inçten 55 inçe kadar, farklı ekran boyutlarına sahip. Çekici bir tasarıma sahip PFL4508 TV’ler, ekranın çevresindeki çok ince alüminyum çerçeve ve koyu gümüş alüminyumdan yapılmış zarif ayaklıkla farkını gösteriyor.

Entegre Wi-Fi sayesinde, yeni 3D-TV’ler, Philips Smart TV hizmetlerine ve uygulamalarına kolay kablosuz erişim sağlıyor. Wi-Fi Miracast ve Philips My Remote desteği, bağlı mobil cihazlarla kolay içerik paylaşımına olanak veriyor. Opsiyonel bir USB web kamerası sayesinde kullanıcılar, Skype görüntülü aramaların keyfini televizyonun geniş ekranında çıkarabiliyor.

Bütün Philips PFL4508 modelleri, 3D Max özellikli. Aktif deklanşörlü gözlük teknolojisinin desteği sayesinde, 3D filmleri çarpıcı Full HD çözünürlükle görüntüleniyor. Ayrıca kullanıcıların 3D içeriğini kendi zevklerine göre özelleştirebilmesi için 2D-3D dönüşümü ve 3D Derinlik ayarlaması özellikleri bulunuyor.

2 taraflı Ambilight özelliği ilk kez Philips 5000 serisinde

Philips smart tv 5000Philips’in 2 taraflı Ambilight özelliği, artık Philips PFL5008 TV’lerde de mevcut. Buna ek olarak, Philips Smart TV hizmetlerine kablosuz erişim için yerleşik Wi-Fi gibi pek çok özellik ve fonksiyonlarla birlikte geliyorlar.

Bütün PFL5008 serisi TV’lerde pasif 3D teknolojisine dayalı Easy 3D özelliği bulunuyor. Bu özellik 2D-3D dönüşümü3D Derinlik ayarı sunuyor ve çift görüntülü oyunlara olanak veriyor. Yüksek hareket netliği için 300Hz Hareket Hızı ve derin siyahlar ve canlı renklerle gelişmiş kontrast için Micro Dimming dahil olmak üzere daha pek çok görüntü kalitesi özelliği sunuluyor.

Philips PFL4508 serisi ve Philips PFL5008 serisi, Avrupa ve Rusya ile birlikte Türkiye’de de 2013 yılının ikinci çeyreğinde piyasada olacak.

Yorum yazın