Samsung Ativ Book 8 raflarda

Samsung Ativ Book 8 raflarda

Samsung’un dizüstü bilgisayar dünyasına kattığı yeni ATIV Book 8, gelişmiş işlem gücü ve performansıyla iş dünyasının profesyonel yaratıcılarına sesleniyor. Samsung ATIV Book 8’in hızı; yeni yazılım çözümü RAMaccelerator sayesinde artıyor ve bu sayede mevcut bellekten faydalanarak uygulamalara göz atmayı ve çalıştırmayı büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Samsung ATIV Book 8Özellikle multimedya seçenekleriyle dikkat çeken Samsung ATIV Book 8, yüksek çözünürlük, Full HD ekran (1920×1080), 300 nit parlaklık, optimize edilmiş JBL hoparlörlerle zengin ses kalitesi, zorlu işlerin üstesinden gelmek için geliştirilmiş grafik yazılım gibi özellikleri ile profesyonellere gelişmiş bir kullanıcı deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

20.9 mm (0.82 inç) ‘lik gövdesinde yer alan özel 2GB harici grafik, 1 TB’ye kadar depo ve 16 GB’ye kadar bellek ve Intel quad-core işlemciyle çalışan Samsung ATIV Book 8; 8,1 saatlik ortalama batarya ömrüne sahip. Cihaz, yaklaşık iki saniyede açılırken ön yükleme işlemi on iki saniyeden daha kısa sürede gerçekleşiyor.

Tagged with:

Yorum yazın