Samsung Galaxy Note 3’e özel akıllı kapak

Samsung Galaxy Note 3’e özel akıllı kapak

Kablosuz internet, TV bağlantısı, aksesuar kullanımı ve NFC ile ödeme derken son olarak kablosuz şarj yaşamımıza girdi ve kablosuza bir kez alışan bir daha geri dönemiyor. İşte bu amaca yönelik güncellenen akıllı telefonlardan bazıları özel kapak terfisi gerektirebiliyor. Samsung’un en iddialı telefonu ve phablet’i olan Note 3 en sonunda S-View Flip adı verilen özel kapak eklentisine kavuştu.

Galaxy-Note-3-wireless-charging-s-view-flip-cover-640x518
Aynı zamanda satılan en pahalı akıllı telefonlardan biri olan Galaxy Note 3 için geliştirilen Samsung S-Charger kapak sadece arka kısmı değiştirip kablosuz şarj imkanı veriyordu ama başka bir artısı yoktu. Yeni S-View Flip kapak ise hem arka kısımda kablosuz şarj özelliği ekliyor, hem de öndeki penceresiyle telefon ekranını kısmen görme ve önemli bilgileri elde etme imkanı tanıyor.

Resmi olarak Samsung tarafından satıldığı için fiyatı 70 dolar gibi yüksek bir değer. S-Charger kapaksa 40 dolar civarındaydı. Daha da kötüsü bu ürüne 70 dolar verdikten sonra ayrıca Qi uyumlu kablosuz şarj beşiği almak da gerekiyor. Bu ürünleri bulmak daha kolay. Samsung S-View Flip kapağın zaman içinde ucuzlaması beklenebilir çünkü önceki aksesuarlarda böyle bir durum yaşanmıştı.

Yorum yazın