Samsung’dan 7 serisi ultrabook

Samsung’dan 7 serisi ultrabook

Samsung’un yüksek performanslı 7 Serisi ultrabook’u  Mayıs ayından itibaren kullanıcıları ile buluşuyor. Samsung 7 Serisi Ultrabook, hesaplama gücü ve grafikleri ile ultrabook cihazları bir sonraki seviyeye taşıma iddiasına sahip.

730U3E_003_Right-angle_Mineral-Ash-BlackSamsung 7 Serisinin ilk ultra modeli olan 7 Serisi Ultrabook, ultra incelik ve hafifliğinin yanı sıra, bütünüyle alüminyum gövdesi ile daha iyi bir mobilite ve performans sunmaya çalışıyor.

Gelişmiş multimedya özelliklere sahip Samsung 7 Serisi Ultra ses özelliklerinin yanı sıra görüntü kalitesi ile de dikkat çekiyor. Cihazın önceki modellerden daha aydınlık ve geniş olan ekranı 178-derece izleme açısı sunuyor.

Yeni 7 Serisi Ultrabook’lar sekiz saate kadar batarya ömrü (fabrika verisi) sunarken, yeni Intel Core i5 işlemci ve 128GB SSD kapasiteli depoyu barındırıyor. Yeni 7 Serisi ultrabookların altı saniyelik başlatma süresi verimliliği maksimize ederken cihazda yer alan ince güvenlik yuvası, LAN portu ve USB 3.0 portu cihazın gerektiğinde diğer cihazlara güvenli bir şekilde bağlanmasını sağlıyor.

Tagged with: ,

Yorum yazın