Samsung’dan yeni hepsi bir arada PC: ATIV One 5 Style

Samsung’dan yeni hepsi bir arada PC: ATIV One 5 Style

Samsung, geçtiğimiz aylarda Londra’da tanıtımı yapılan yepyeni “All-in-one PC” ATIV One 5 Style’ı Türkiye’de Ağustos ayından itibaren satışa sunuyor.

Samsung ATIV One 5Windows 8 işletim sistemli One 5 Style, Samsung ATIV serisinin marka vaadini devam ettirerek, mobil telefon ve bilgisayar ortamları arasındaki geçiş ve uzantılarda, kesintisiz ve kusursuz bir “iş – sosyal yaşam” dengesi sağlama iddiasını taşıyor.

ATIV One 5 Style, GALAXY’nin tasarım estetiğinden esinlenilerek, mekanlara şıklık katabilecek bir hepsi–bir-arada masaüstü PC. 21,5 inç Full HD (1920×1080) çözünürlüklü dokunmatik ekranı, ATIV One 5 Style’ı fotograf ve video görüntüleme için de ideal bir PC konumuna oturtuyor.

Samsung ATIV serisinin çıkışından bu yana pazara sunulan ilk hepsi–bir-arada masaüstü PC ürün olan One 5 Style, PC’ler ile Samsung akıllı telefonlar arasındaki içerik paylaşımını son derece kolaylaştıran Samsung SideSync teknolojisine sahip. Ürüne eklenebilecek HomeSync Lite teknolojisi ise, PC’nin donanımını kişisel bulut sunucusuna çeviriyor. Bu şekilde kullanıcılar mobil cihazlarındaki içerikleri PC’lerine yedekleyerek içeriklere erişebiliyorlar.

Yorum yazın