Samsung’dan yeni TV Monitörleri: TC Serisi

Samsung’dan yeni TV Monitörleri: TC Serisi

Samsung, yeni TV Monitör serileri 7 Serisi, 5 Serisi ve 3 Serisi’ni tüm dünyada pazara sunuyor. TC serisi modelleri Türkiye’de de tüketicilerin beğenisine sunuldu. 

Samsung TC300Samsung’un yeni TV monitörleri ile kullanıcılar TV ve bilgisayar içeriklerini tek bir monitör üzerinde izleyebiliyor. 7 Serisi TC730 modeli zarif tasarımı üstün görüntü kalitesi ile bir araya getiriyor. 5 Serisi (TC570 ve TC550) ve 3 Serisi (TC370 ve TC350) monitörler de bilgisayarlarını çalıştırmadan TV programlarını, dizileri, filmleri izlemekten ve aynı zamanda müzik dinlemekten ya da fotoğraflara bakmaktan keyif alanlar için ideal.

Samsung’un zarif tasarıma sahip 7 Serisi monitörleri standart TV’lerden daha iyi görüntü ve video kalitesi sunmak amacı ile Full HD özelliğine sahip. Monitörlerin sunduğu kaliteli görüntüler ince bir ekran tasarımı ile çerçeveleniyor. 

Alışılagelmiş monitörlerden farklı olarak TC730, TC570 ve TC370 monitörlerde hem dikey hem de yatay olarak 178 derece geniş açılı izleme özelliği bulunuyor. Bu özellik her açıdan en iyi görüntülemeyi mümkün kılıyor. Ayrıca, 178 derece açılı optimal izleme özelliği sayesinde bu monitörler full HD kalitede film izlemek ya da fotoğraf ve resimlere bakmak için ideal.

7 Serisi, 5 Serisi ve 3 Serisi TV Monitörleri Windows 8 işletim sistemine uyumlu ve bu özelliği sayesinde kullanıcılara rahat ve kullanışlı izleme imkanları sunan yepyeni bir dünyaya erişim sağlıyor.

Ayrıca üç seride de bir dizi veri giriş seçeneği sunuluyor. Samsung’un TC monitörleri PC’ler, akıllı cep telefonları ve AV(ses-görüntü sistemleri) cihazları ile bağlantı için 2HDMI ve D-sub bağlantısı sunuyor.  Samsung’un ConnectShare teknolojisi ile kullanıcılar yalnızca bir USB cihazını monitöre takarak PC ya da dizüstü bilgisayarlarını açmadan filmlere, fotoğraflara ya da müzik parçalarına erişebiliyor. Resim içinde Resim+ (PiP+) özelliği ile de Samsung’un TC monitörleri çoklu görev özelliğini bir adım ileriye taşıyor ve kullanıcıların PiP+ resmini ekranın %25’ini kaplayacak şekilde büyütmelerini mümkün kılarak rahatça TV izlerken aynı anda işe ilgili belgeler üzerinde çalışabilmelerine olanak sağlıyor.

Tagged with: ,

Yorum yazın