Samsung’un 105 inç’lik Ultra HD TV’si CES’te görücüye çıkıyor

Samsung’un 105 inç’lik Ultra HD TV’si CES’te görücüye çıkıyor

Samsung, en geniş ve en derin kavisli 105 inç’lik Ultra HD TV’sini CES 2014 Tüketici Elektroniği Fuarı’nda kullanıcılarla buluşturacak.

Curved-UHD-TV105
Samsung Electronics, 105 inç’lik kavisli UHD TV’sinin tanıtımını Las Vegas’ta 7-10 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan CES 2014’te gerçekleştireceğini duyurdu.

Samsung’un 105 inç kavisli UHD TV modeli, optimize edilmiş renk özelliği sağlayan ve derinlik hissini artıran, yeni bir patentli resim algoritması kullanıyor. Kavisli panelin daha da geliştirilmesi ve yeni TV devre teknolojisinin eklenmesiyle, daha üstün görsel sonuçlar ortaya çıkıyor. Geliştirilmiş kavisli panel ile çok daha iyi bir görüntü kalitesi sunan cihaz, farklı ve göz alıcı bir TV deneyimi vaat ediyor.

Farklı açılardan bakıldığında da neredeyse iki kat canlı ve parlak görüntü sağlayan ürün, tüm noktalardan en iyi görsel sonuçları almanızı sağlıyor. Görüntü kaynağı gözetmeksizin, tüm içeriği “UHD” görüntü kalitesi seviyesinde aktaran ‘Quadmatic Picture Engine’ özelliği de ürünü farklı kılan bir diğer unsur olarak öne çıkıyor. Samsung’un 105 inç’lik kavisli UHD TV’si, 11 milyon piksel (5120X2160) ekran çözünürlüğü ve 21:9 değerinde resim en-boy oranına sahip.

Yorum yazın