Ses sistemine estetik yaklaşım: BeoLab 14

Ses sistemine estetik yaklaşım: BeoLab 14

High-end ses ve görüntü sistemi üreticisi Bang & Olufsen yeni BeoLab 14 surround hoparlör sistemini satışa sundu. BeoLab 14 surround hoparlör sistemi, kompakt estetiği ile ev ve ofislerde yer kaplamadan üst düzey surround performans keyfini yaşam alanlarına taşıyor. 
BEOLAB 14Bang & Olufsen BeoLab 14 surround hoparlör sistemi, bir taşla iki kuş vuruyor. Zarif tasarımı, sınırsız derecede esnek yerleştirme seçenekleri ve akustik özelliğiyle, mekanların iç tasarımından ödün vermeden iyi bir ses sistemi kurmaya olanak tanıyor. Danimarkalı ses mühendisleri tarafından geliştirilen sistem mekanlara fark katan bir şıklığa ve yalınlığa sahip.
Boyut olarak küçük fakat ses olarak büyük BeoLab 14, Bang & Olufsen’in akustik mühendislerinin yarattığı performansı, şaşırtıcı derecede küçük birimlerle sağlıyor. Farklı renk seçenekleri bulunan değiştirilebilir kumaş kaplamalara sahip olan hoparlörler, iç mekan tasarımlarına da uyum gösteriyor. Bir heykel görünümündeki subwoofer’a sahip olan sistem içerisinde, tüm hoparlörler için ayrı ayrı yükselticiler bulunuyor. İnce hatlarıyla küçük bir yer kaplayan sistem, yürek hoplatan bas tonlarıyla da dikkat çekiyor. Akustik özellikleriyle öne çıkan Beolab 14, duvar ve tavan montajının yanı sıra zemin ve raf standlarını da içeren geniş yerleştirme seçenekleriyle her mekana uygun çözümler sunuyor.

Yorum yazın