AirTies, Avrupa’nın en iyileri arasında

AirTies, Avrupa’nın en iyileri arasında

AirTies, Amsterdam’da düzenlenen Red Herring Top 100 Europe Etkinliği’nden ödülle döndü.

Avrupa’nın birçok ülkesine ürünlerini ihraç eden kablosuz yaşamın dünya oyuncusu AirTies, Amsterdam’da 13–15 tarihleri arasında düzenlenen Red Herring Top 100 Europe etkinliğinde ödülle taçlandırıldı. AirTies, 15 Nisan Çarşamba akşamı geçekleştirilen ödül töreninde Avrupa’nın en iyi 100 teknoloji şirketinden biri oldu.

Red Herring editörleri tarafından belirlenen Red Herring Top 100 Europe Ödülleri, Avrupa genelindeki yüzlerce firma arasından en yenilikçi şirketler değerlendirilerek oluşturuluyor. Bir Türk markası olarak listede yer alan AirTies, finansal performans, pazar payı, yenilikçi teknoloji, sosyal değer, yönetim kalitesi, strateji yönetimi gibi kriterler esas alınarak Avrupa’nın En iyi 100 Teknoloji şirketleri arasına girdi. Ödüller telekomünikasyon, güvenlik, Web 2.0, yazılım, donanım, biotech ve mobil sektörlerinde üstün başarı gösteren şirketlere veriliyor.

AirTies CEO’su Phillipe Alcaras ödülle ilgili yaptığı açıklamada “Bu prestijli ödülü almış olmaktan dolayı oldukça mutluyuz. Bu ödül, kablosuz ağ pazarındaki liderliğimizi ortaya koyarken, Wi-Fi teknolojisinde sunduğumuz ileri düzey hizmetin de altını çiziyor. Günümüz teknolojisinde internete bağlı tüm cihazlardan maksimum düzeyde verim sağlanması isteği ve ihtiyacı her geçen gün artıyor. AirTies olarak biz bu noktada tüketicimize en üst düzeyde hizmet sağlıyor ve çözüm sunuyoruz. Ar-Ge çalışmalarımızın da etkisiyle kablosuz ağ çözümlerinde mükemmel hizmeti sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Red Herring CEO’su Alex Vieux ise “Avrupa’dan yüzlerce farklı adayı inceledik. Pek çok görüş ve fikir alışverişinden sonra En İyi 100 şirketin olduğu listeyi oluşturduk. Rekabet her geçen sene daha da artıyor ancak AirTies, Red Herring En İyi 100 listesini tanımlayan vizyon, enerji ve inovasyonu tamamen karşılıyor” şeklinde konuştu.

Yorum yazın