Asus, üniversitelileri oyuna davet ediyor

Asus, üniversitelileri oyuna davet ediyor

Ürettiği Republic of Gamers (ROG) serisi ile oyun severlerin daha büyük haz yaşamalarını sağlayan teknoloji lideri ASUS, en popüler oyunları öğrencilere ASUS kalitesi ile kampüste sunuyor.

Oyun severlerin en büyük tutkusu olan hız, görüntü ve sesi ROG serisi ürünlerinden olan Rampage Formula III anakart ve RoG serisi notebooklar ile sunan ASUS, 20-21 Ekim’de “Game in My Campus, Autumn ’10” ile öğrencilerin oyunlardaki takım arkadaşı oluyor.

Öğrencilere ASUS Notebooklar ile Oyun Keyfi

Marmara Üniversitesi, Göztepe Kampüsü Spor Salonu’nda 2 gün sürecek olan etkinlikte, öğrenciler piyasaya yeni çıkan PES 2011 ve FIFA 2011’in yanı sıra en popüler oyunlar arasında yer alan DIRT 2 ve Guitar Hero oyunları ile turnuvalara katılırken, maksimum performans sunan ASUS notebookları kullanarak da yarışma şansı elde edecekler.

2 gün boyunca tüm öğrencilere açık olacak etkinlikte yer alan turnuvalarda dereceye giren yarışmacılara çeşitli hediyeler verilirken, ASUS standında da yeni üretilen tasarımları inceleme imkanı katılımcılara sağlanıyor.

Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü’nde gerçekleştirilecek “Game in My Campus, Autumn’10” etkinliğine, ASUS tüm üniversite öğrencilerini davet ediyor.

1 yorum

  1. Hakan Hotlu

    Güzel bir etkinlik yalnız bir rica var Marmara Üniversiteden sonra Sakarya Üniversitesi (SAÜ) gelirse bu faliyet sevinirim katılım olacaktır

Yorum yazın