Avea ve Vatan Bilgisayar kazandırıyor

Avea ve Vatan Bilgisayar kazandırıyor

Avea ve Vatan Bilgisayar’ın gerçekleştirdiği kampanya kapsamında; Vatan Bilgisayar mağazalarından ister nakit ister Worldcard ile 5 taksitle 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, alışverişlerinde harcadıkları TL kadar Avea’dan her yöne konuşma süresi kazanıyor.

Türkiye’nin müşterilerini en çok konuşturan operatörü Avea ve Teknoloji perakendeciliğinin Türkiye’deki öncüsü Vatan Bilgisayar, sundukları avantajlar ve düzenledikleri  kampanyalarla müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Avea ve Vatan Bilgisayar’ın beraber düzenlediği kampanya kapsamında Vatan Bilgisayar Hiperstore’larından, Vatan Notebook mağazalarından, çağrı merkezi veya Vatan Web sitesinden alışveriş yapanlar, alışverişlerinde harcadıkları TL kadar Avea’dan konuşma süresi kazanıyor.

21 Haziran -31 Temmuz 2010 tarihleri arası geçerli olacak kampanyada, ister nakit ister World’e özel 5 taksitle 500 TL ve üzeri alışverişlerde, alışveriş tutarı kadar her yöne konuşma süresi, alışveriş yapılan hatta 12 veya 24 ay boyunca eşit tutarda otomatik olarak yükleniyor.

Kampanyadan yararlanmak için VATAN yazıp 5060’a e kısa mesaj göndermek ve cep telefonuna iletilecek olan özel kodu Vatan Bilgisayar mağazalarında göstermek veya vatan web sitesine şifreyi girmek yeterli.

Avea müşterisi olmayanlar da Vatan Bilgisayar mağazalarında kurulacak stantlarda numaralarını Avea ’ya taşıyarak veya Avea hat alarak kampanyadan yararlanabiliyor.

Yorum yazın