Bilgisayarın B’sini öğreten kitap çıktı

Bilgisayarın B’sini öğreten kitap çıktı

Seçkin Yayıncılık’tan çıkan “Bilgisayar B’si” sayesinde bilgisayar kullanmayı kimseye ihtiyaç duymadan, kendi başınıza rahatlıkla öğrenmeniz mümkün.

Ömer Bağcı’nın kaleme aldığı 584 sayfalık kitap, bilgisayar kullanmaya yeni başlayanlar, bilgisayar öğrenmek isteyen ama kursa gitmeye vakti olmayanlar, bilgisayarda kendilerini geliştirmek isteyenler için mükemmel bir kaynak. Konular, başlangıç noktasından başlayarak, adım adım ekran görüntüleri ile desteklenerek ileri düzeye kadar anlatılıyor.

Kitapta, bilgisayara yeni başlayan kullanıcıların en çok kullandığı Windows 7 işletim sistemi ve Word 2010, Excel 2010, PowerPoint 2010, Outlook 2010 gibi ofis yazılımları ile DVD/CD yazma ve kopyalama, antivirüs programlarının kurulumu ve virüs temizliği konuları adım adım anlatılmış.

Kitaptaki konuları bitirdiğiniz zaman; MSN Messenger kullanabilir, internetten istediğiniz sayfaları erişebilir, DVD veya CD yazabilir, yazışmalarınızı ve slaytlarınızı kendiniz hazırlayabilir hâle geleceksiniz.

Bilgi ve online satış için: www.seckin.com.tr

1 yorum

  1. Era

    Turkiye’de pek onemsenmeyen bir durum. Yeni nesil bu teknolojiye dogustan ayak uydurmus olsa bile orta yaslilar ve teknolojiye pek merakli olmayan kisiler tarafindan tercih edilebilecek bir kaynak olmus. Tebrikler.

Yorum yazın