Bir ProjEM Var Diyorsan başvuruları için son günler

Bir ProjEM Var Diyorsan başvuruları için son günler

Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü seçilen İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından 21 yıldır düzenlenen Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu (İTÜ EMÖS), 72 farklı üniversite ve 34 farklı bölümden 900’ün üzerinde öğrenciyi ekonomiye yön veren şirketlerin yöneticileriyle bir araya getiriyor. Sempozyum kapsamında düzenlenen proje yarışmasında da öğrencilere hayallerindeki projelerini sponsor şirketlerin yetkililerine sunma ve gerçekleştirme imkanı sunuluyor.

birprojemvar

22. İTÜ EMÖS Proje Yarışması Bir ProjEM Var Diyorsan bu sene P&G, B/S/H/, Bosch, Mercedes-Benz ve Unilever sponsorluğunda gerçekleşiyor. Öğrenciler ister sponsor şirketler tarafından belirtilen konulardan birini, ister kendi belirledikleri bir konuyu seçerek hazırladıkları projelerle yarışmaya katılabiliyor.

Son başvuru tarihi 28 Aralık 2014 olan proje yarışmasına gelen projeler İTÜ akademisyenleri tarafından ön elemeden geçiriliyor. Ön elemeyi geçen en iyi 6 grup, sponsor şirketler, çeşitli üniversitelerden akademisyenler ve 22. İTÜ EMÖS katılımcılarından oluşan final jürisine sunumlarını gerçekleştiriyor.

Konu havuzu, yarışma şartnamesi ve diğer gerekli tüm bilgilere projenin web sitesi üzerinden ulaşılabilir.

Etkinlik web adresi: www.birprojemvardiyorsan.com

Bir ProjEM Var Diyorsan ödülleri ise şöyle:

1. gruba: 4000 TL + Koç Üniversitesi’nden Tam Burslu MBA Eğitimi

2. gruba: 3000 TL + İstanbul Business School’da Micro MBA Eğitimi

3. gruba: 2000 TL + Teknolojik Ürün Ödülü

Yorum yazın