Brother yazıcılarda hediye yağmuru başladı

Brother yazıcılarda hediye yağmuru başladı

Brother sonbahar kampanyasından yazıcı satın alanlar, kampanya sitesine kaydolarak hediye para kartları kazanıyor.

Dünyanın önde gelen ev ve ofis BT donanımı üreticilerinden Brother, kullanıcılarına hediye dağıtmaya devam ediyor. Brother Türkiye’nin geçtiğimiz aylarda hayata geçirdiği brotherkampanya.com sitesi üzerinden hediye kazanmak çok kolay. Brother ürünlerini satın alan kullanıcılar, Brother’ın kampanya sitesine giriş yaparak kayıt oluyor ve anında hediye kazanıyor. Eylül ayında başlayacak yeni kampanyada Brother ve Yapı Kredi iş birliği ile Brother markalı ürünleri tercih eden tüketiciler, Yapı Kredi’den World Hediye Kart kazanıyor.

BrotherkampanyaLogoKampanya dahilinde, ev kullanıcısı ve KOBİ’lerin ekonomik ve kaliteli baskı almasını sağlayan Brother’ın en çok satan beş farklı mono lazer yazıcı modeli bulunuyor. Bu modellerden herhangi birini 1 Eylül- 30 Kasım arasında satın alan kullanıcılar modele tanımlı hediye kartlarından, 100TL’ye kadar hediye kartı kazanma şansına sahip oluyor.

Konu ile ilgili konuşan Brother Türkiye Planlama Müdürü Korhan Ersan “brotherkampanya.com’u hayata geçirirken ilk amacımız Brother kullanıcılarına daha yakın olacağımız kullanımı kolay, tüketicileri sıkacak detaylardan uzak bir platform yaratmaktı. Brother, üretimden satışa ve satış sonrası desteğe kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefleyen bir felsefeye sahip. Dolayısıyla ürünlerimizi kullanan tüketicilerin her türlü görüşü, önerisi ve sorunu bizim için çok kıymetli. Projeyi hayata geçireli uzun bir süre olmamasına rağmen çok iyi geri dönüşler aldık. Eylül ayında başlayacak yeni kampanyamızda farklı ürün gruplarından ürünler birçok farklı tipte kullanıcının ihtiyaçlarına cevap verebilecek özellikte. Tabi kampanya tarihini seçerken “Okula Dönüş” dönemini de düşündük, öğrencilerin de bu kampanyadan faydalanmasını istedik. Kazandıkları hediye alışveriş kartlarıyla okul alışverişlerine katkıda bulunabilirler. Kullanıcılarımız için sürpriz kampanyalarımız devam edecek.” dedi.

Kampanyalarla ilgili daha detaylı bilgi için: www.brotherkampanya.com

Tagged with: ,

Yorum yazın