Bu yaz Exper alanlar kârlı çıkıyor

Bu yaz Exper alanlar kârlı çıkıyor

Yerli bilgisayar üreticisi Exper, okulların kapanmasına sayılı günler kala yılın en iddialı ve bol hediyeli kampanyasını başlatıyor. 04 Haziran – 20 Temmuz tarihleri arasında, yetkili Exper satış noktalarından Exper bilgisayar  satın alanlar; bilgisayar masasından notebook çantası ve kablosuz mouse setine ya da webcam ve hoparlör setine ücretsiz kavuşacak.

Yıldız Bilişim Grubu şirketlerinden Exper, “tüketici dostu” kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Her yeni ürününde tüketicileri en iyi teknoloji ile buluşturan Exper; yaz tatili planlarının yapılmaya başlandığı bu günlerde başlattığı kampanyayla tüketicilerin, hayatın vazgeçilmezi haline gelen görüntü, müzik, eğlence, bilgi, oyun ve mobilite ihtiyacını, masaüstü ve dizüstü segmentindeki geniş ürün yelpazesiyle karşılayacak.

Tatil öncesi hem çocuklarına karne hediyesi almak isteyen velileri hem de yeni bir bilgisayar almak isteyen tüketicileri düzenlediği kampanya ile en uygun fiyatlarla buluşturan Exper, farklı ihtiyaçlara yönelik talepler için hediye paketleri oluşturdu. 04 Haziran – 20 Temmuz tarihleri arasında hayallerini süsleyen bilgisayarı yetkili Exper satış noktalarından alan herkes, bilgisayar masasından, notebook çantası ve kablosuz mouse setine ya da webcam ve hoparlör setine ücretsiz kavuşacak. Tüm ürünlerinde sabit fiyat garantisi ve World Card’a vade farksız 12, diğer kredi kartlarına da yine vade farksız 6 taksit imkanı sunan Exper, kampanyasını üç farklı pakette hazırladı.

Tercihini Exper masaüstü ürün ailesindeki ürünlerden yana kullanan tüketiciler bilgisayar masası alma derdinden kurtulurken dilerlerse hoparlör ve webcamden oluşan paketi de tercih edebilecekler. Dizüstü bilgisayar satın alan tüketiciler ise çanta ve kablosuz mouse’a ücretsiz sahip olabilecekler.

Uygun fiyat, bol çeşit, kişiye özel ürün prensibiyle tüketicisine hizmet veren Exper’leri, Türkiye genelindeki 1.000’i aşkın Exper bayilerinde ve tüm teknoloji marketlerde bulmak mümkün.

Yorum yazın