Casio alana Adobe Photoshop Elements hediye

Casio alana Adobe Photoshop Elements hediye

ImageCasio Exilim dijital fotoğraf makinesi alanlar, fotoğraflarla diledikleri gibi oynayabilecek. Casio'nun Türkiye distribütörü MersaSistem, başlattığı kampanya ile Exilim yeni ürün serisinden alanlara Adobe Photoshop Elements 6,0 Türkçe Tam Sürüm CD'si hediye ediyor.

Casio'nun EX-F1, EX-Z100, EX-Z200, EX-Z80, EX-Z9 ve EX-S10 modelleri için geçerli olan kampanya yıl sonuna kadar sürecek. Kullanmak için hiçbir deneyim gerektirmeyen Adobe Photoshop Elements yazılımı ile fotoğraflarınızdaki kırışıklıkları ya da istenmeyen kusurları silebilir, cilt tonunuzu değiştirebilir, özel slayt gösterileri ve fotoğraf albümleri hazırlayarak fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Adobe Photoshop Elements 6,0 görüntüleri yaratıcı yollarla paylaşabilir, tüm fotoğraf ve video kliplerinizi kolayca bulup görüntüleyebilirsiniz.

Fotoğrafları kameranızdan anında yüklemenize de imkân veren Adobe Photoshop Elements 6,0 ile fotoğraf ve video kliplerinizi kategorilere ayırarak gruplandırabilirsiniz. Renk eğrisi ayarlamaları ve geliştirilmiş parlaklık/kontrast denetimiyle pozlamaya ince ayar yapabilirsiniz.

Casio digital fotoğraf makineleri kutularının içerisinde yer alan Adobe Photoshop Elements 6,0 Türkçe Tam Sürüm CD'sinin piyasa değeri ise 133 USD + KDV.

Yorum yazın