CeBIT Bilişim Eurasia’da Mobil İş Çözümleri

CeBIT Bilişim Eurasia’da Mobil İş Çözümleri

ImageCeBIT Bilişim Eurasia, bu yıl 2 – 7 Ekim 2007 tarihlerinde, yine TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi'nde küresel bir buluşmaya ev sahipliği yapacak.

Yenilikçi ve katma değeri yüksek ürün sahiplerine özel teşvikli bölgelerde katılım fırsatı sunan CeBIT Bilişim Eurasia'da bu yıl ilk kez "Mobil İş Çözümleri" de özel teşvik kapsamına alındı. 

İstanbul'u Avrasya'nın iş ve teknoloji merkezi durumuna getiren CeBIT Bilişim Eurasia, yakın gelecekte iş yaşamındaki etkisi artacak olan "Mobil İş Çözümleri"ni özel bir içerikle ele alıyor. İş Dünyası ana bölümünde, bu yıl ilk kez özel teşvikli bir bölge olarak Mobil İş Çözümleri Bölgesi de yer alacak.

Küçük ölçekli bilişim şirketlerine özel teşvik fiyatlarıyla katılma ve uluslararası iş heyetleriyle karşılaşma fırsatları sunan bölge, profesyonel mobil evrene içerik ve katma değerli hizmetler üreten şirketleri bir araya getirecek. Mobil İş Çözümleri'nde kurumların tüm operasyon birimlerine mobil çözümler üreten şirketlerin mobil TV'den mesajlaşma uygulamalarına, akıllı ödeme sistemlerinden mobil topluluk yönetimine uzanan ürünlerini sergilemeleri bekleniyor.

www.cebitbilisim.com

Yorum yazın