Darüşşafaka Açık Hava Tiyatrosu perdelerini açıyor

Darüşşafaka Açık Hava Tiyatrosu perdelerini açıyor

Türkiye’nin önde gelen markaları, kendi müzik gruplarıyla Norse Darüşşafaka Açık Hava Tiyatrosunda sahneye çıkıyor.

Unutulmuş, yorgun ve hırpalanmış Darüşşafaka Açık Hava Tiyatrosu şimdi yenilendi. Bugünlerde İstanbul’un kültür ve sanat hayatına yine, yeni, yeniden merhaba demeye hazırlanıyor. 1972 yılında inşa edilen ve son yıllarda unutulmuş, hırpalanmış, yorgun ve küskün Darüşşafaka Açık Hava Tiyatrosu yenilendi ve İstanbul’a geri kazandırıldı.  Yaklaşık 10 yıl aradan sonra; bu yıl Darüşşafaka Açık Hava Tiyatrosu kapılarını İstanbul’un Kültür ve Sanat etkinliklerine açıyor.

Kurumsal markaların kendi çalışanlarından oluşan gruplarının birbirinden güzel konserleri ve KomediPark’ın birbirinden matrak komedi gruplarının skeç, stand-up ve sahne performansları; Eylül ayına imza atacak MESAİDEN SONRA gösterilerinin temasını oluşturacaklar. Ülkemizde faaliyet gösteren bazı markaların çalışanları arasında müzikle ilgilenen pek çok kişi var. Bu kişiler bir araya gelerek özellikle müzik alanında çok güzel performans çalışmaları hazırlamış durumdalar. Şirketlerde, gün içinde kendi görevlerini yürüten bu gruplar, kalan zamanlarında müzik için çalıştılar. Şimdi onların sahne alma vakti geldi. Hafta içi akşamları, farklı farklı şirketlerin çalışanlarının müzik konseri bizlerle olacak. Sahneye çıkmaya hazır kurumsal şirketlerin müzik grupları Eylül Aynda Darüşşafaka Amfi Tiyatrosu’nda…

Bundan böyle sıcak yaz aylarında İstanbullu evine sıkışıp kalmasın, televizyona mahkum olmasın diye Norse Darüşşafaka Açık Hava Tiyatrosunda müzik, eğlence ve kahkaha bir arada yaşanacak.

Türkiye’nin en büyük markaları kendi çalışanlarından oluşan müzik gruplarının birbirinden keyifli konserleri ile ruhunuza gıda olacak, aynı zamanda KomediPark’ın skeç, stand-up ve sahne performansları konusunda usta güldürü ekipleri kahkahalarla dolu bir gece geçirmenizi sağlayacak.

Kahkahanın ve müziğin bir arada harmanlandığı “MESAİDEN SONRA” Darüşşafaka Açık Hava Festivali’ne sizi de bekliyoruz.

Festivalde Sahne alan müzik grupları:  K2 (Kale Grubu Çalışanları)Beymen Mızıkacıları (Beymen Çalışanları), TEB Band (TEB Bankası Çalışanları), AlcaBand (Alcatel Çalışanları), Band-It  (3M Çalışanları), Alo-Tech (Alo Tech Çalışanları), Broad Band (TTNet Çalışanları), Kısa Devre (Siemens Çalışanları), Prelude (ING Bank Çalışanları), Singalong (Shenker Arkas Çalışanları), Penguin Spirit (Jotun Çalışanları), Fill In The Band (Bentego Çalışanları), Rockacademic Staff  (İTÜ Çalışanları), Fair Ground (Tüyap Çalışanları), Stuff Shop ( Nestlé Türkiye Çalışanları), 4.Kat (Asseco Çalışanları) ve GSK Pharmonica (Glakso Smith Kline Çalışanları)

Grup isimleri, konser günleri ve sahneye çıkış sırasına göre dizilmiştir.

Yorum yazın