DYMO/Mimio, hem eğitimcilerin hem de öğrencilerin hayatını kolaylaştırıyor

DYMO/Mimio, hem eğitimcilerin hem de öğrencilerin hayatını kolaylaştırıyor

Günümüzde, eski nesil kara ve beyaz tahtaların yerini akıllı tahtalar alıyor. Ancak akıllı tahtalar da kendi içlerinde birçok farklılığa ve yenilikçi teknolojilere sahip olabiliyor. DYMO/Mimio İnteraktif Eğitim Teknolojileri, geçtiğimiz ay içinde yeni Mimio Classroom ürün grubunu tanıttı.

Yenilikçi ve zaman tasarrufu sağlayan yeni DYMO/ Mimio ürün grubu öğretmenlerin hayatını kolaylaştırıyor. Eğitmenlerle yüz yüze yapılan görüşmeler ve değerlendirmeler sonucu tasarlanan Mimio Classroom’un öncelikli hedefi öğretmenlere yapabileceklerinin en iyisini, kolayca yapabilme fırsatı vermek.

Yeni Mimio Classroom’un kolay kullanımlı, öğretmen dostu interaktif tahta donanımları, öğrenci değerlendirme sistemleri, doküman kameraları, aksesuar ve yazılımlarıyla hem ayrı ayrı kullanılabilen hem de birlikte işleyen bir sistem.  Mimio Classroom öğretmenlerin tüm yaratıcılıklarını kullanarak, ders esnasında daha interaktif olmalarını sağlayacak. Mimio Classroom dâhilindeki MimioStudio 7 yazılımı, eğitmenler sınıf içerisinde işledikleri konuları resim, multimedya ve daha pek çok yaratıcı bileşenle tamamlayıp, derslerine entegre etmelerini sağlıyor.

Bilgi için: www.mimio.dymo.com

Yorum yazın