En güzel USB’yi sen tasarla, ödülü kazan!

En güzel USB’yi sen tasarla, ödülü kazan!

Dünyanın en büyük bağımsız bellek üreticisi Kingston Technology, En güzel USB’yi Sen Tasarla, Ödülü Sen Kazan! adıyla USB Tasarım Yarışması düzenlediğini duyurdu.

05-31 Mart 2010 tarihleri arasında geçerli olan yarışmaya katılan tasarımlardan derece alan ürün tasarımlarını web sitesi üzerinde yapılan oylama ve Kingston Amerika ofisi çalışanlarından oluşturulan jüri belirleyecek.

05-31 Mart 2010 tarihleri arasında www.kingston.com/turkey/usbdesign web sitesine tasarımlarınızı yükleyerek yarışmaya katılabilirsiniz. Amatör veya profesyonel 18 yaşını doldurmuş herkes kendi özgün eserleriyle yarışmaya katılabilirken, her bir yarışmacı bir e-mail adresi üzerinden maksimum 3 tasarım gönderebiliyor.

Yarışmada 1.gelen tasarıma 1.000$, ikinci gelen tasarıma 750$ ve üçüncü gelen tasarıma 500$ ödül verilecektir. Ayrıca 01 Nisan – 09 Nisan 2010 tarihleri arasında www.kingston.com/turkey/usbdesign web sitesi üzerinden yarışmaya katılan tasarımları oylayan ilk 50 kişiye de 8GB USB bellek hediye edilecektir.

Yarışma sonuçları, 16 Nisan Cuma günü Kingston’un web sitesindeki yarışma sayfasından duyurulacaktır.

En güzel USB’yi Sen Tasarla, Ödülü Sen Kazan! Yarışması hakkında daha fazla bilgi için www.kingston.com.tr adresine tıklayınız.

2 yorum

  1. Uğur Ali Kaplan

    Aklıma bir tasarım gelseydi iyi olurdu ama USB belleğin tasarımı bence pek önemli değil. Önemli olan işlevi değil mi? O yüzden bence buna gerek yoktu.

  2. Kemâl HATİPOĞLU

    Ben bir kaç tane tasarlamıştım..Yollasammı diye düşünüyorum..

Yorum yazın