Epson dünyanın bir numaralı projektör markası

Epson dünyanın bir numaralı projektör markası

ImageDünya çapındaki pazarlama araştırmalarında uzman Decision Tree Consulting (DTC)'in yaptığı araştırmaya göre Epson, 2001'den beri dünya, 2003'ten beri EMEA (Avrupa, Orta Doğu, Afrika) pazarı lideri. Araştırma sonuçlarına göre Epson, EMEA pazarında, kurumsal, eğitim ve ev sineması olmak üzere üç ana kategoride, tüketicilerin bir numaralı seçimi olurken, Asya ve Amerika'da da 2006'nın bir numaralı projektör markası oldu. Epson projektör alanında sahip olduğu yüzde 16'lık pazar payını sınıfının bir numaralı markası olarak devam ettiriyor.

Sinema, televizyon ve oyun tutkunlarına büyük ekran macerası

Yüksek görüntü kalitesi, kullanım kolaylığı ve yüksek teknolojiyi bir araya getiren Epson, kurumlara, eğitim sektörüne ve ev sineması tutkunlarına geniş kapsamlı ve her ihtiyaca uygun ödüllü projektörler sunuyor.

Geniş toplantı salonlarında rahatça kullanabileceğiniz, sunum yapanların kolayca taşıyabileceği ve çok yönlü ev sinema projektörü olma özelliğine sahip ürünler; sinema, televizyon ve oyun tutkunlarına büyük ekran macerası sunuyor.

"Yenilikçi ve yüksek kaliteli projektörler geliştiren Epson, çalışmalarını; sahip olduğu müşteri güveni ve memnuniyetini sürdürmek ve daha da arttırmak yönünde sürdürmekte" diyen Epson Görsel Ürünler İş Geliştirme Müdürü Bernhard Ohling sözlerine, "Talep artışının sürekli olduğu bir pazarda, var olan ürün portföyümüzü getirdiğimiz yeniliklerle sürekli daha da geliştirmek çok önemli" diye devam etti.

Yorum yazın