Futbolcular CeBIT’te taraftarla buluşuyor

Futbolcular CeBIT’te taraftarla buluşuyor

ImageBu yıl 2-7 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen 'CeBIT Bilişim Eurasia' Fuarı kapsamında 6. holdeki 424 numaralı standda Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarlarını hoş bir sürpriz bekliyor. 4 Ekim Perşembe günü Beşiktaş futbol takımının oyuncularından Serdar Kurtuluş saat 14:00'te ve Fenerbahçe'den Roberto Carlos, Alex ve Fenerbahçe'nin diğer yıldız oyuncuları saat 15:00'te Taraftar PC standında hayranlarıyla buluşacak.  Galatasaray oyuncularından Sabri Sarıoğlu ise 5 Ekim Cuma günü saat 14:00'te Taraftar PC standında hayranlarıyla buluşacak.

Microsoft'un kullanıcılara benzersiz deneyimler sunan işletim sistemi Windows Vista Home Premium ve Intel'in yeni nesil çok çekirdekli işlemcileri ile Türkiye'nin üç büyük takımı Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın taraftarları, özel olarak tasarlanan Taraftar PC'ler sayesinde artık teknolojiyi de takımlarının renkleriyle yaşayacak.

Mayıs 2007 – Temmuz 2008 tarihleri arasında satışa sunulan ve  Microsoft, Intel, Vestel ve Crea ortak projesi olan Taraftar PC'ler, kulüplere özel hazırlanmış Vista araçları, ekran koruyucular ve masaüstü görüntülere de sahip olacaklar. 

Yorum yazın