GameX’te MSI ile oyuna doyun

GameX’te MSI ile oyuna doyun

MSI, 4 – 7 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek GameX 2014 fuarında oyuncularla B-05 standında buluşacak. Firmanın NVIDIA GeForce GTX 980M / 970M ekran kartına sahip en yeni GT72 2QE Dominator Pro, GS70 2QE Stealth ve GS60 2QE Ghost modellerini test edebileceğiniz oyun alanında ayrıca MSI’ın sponsor olduğu profesyonel e-spor takımı HWA Gaming ile de birebir oynama şansını yakalayabilirsiniz. Dahası MSI, HWA takımının oyun oynadığı GE70 Apache Pro notebookları çok özel bir indirimle satışa sunacak.

MSI-GameX

MSI Gaming notebook hediye!

Etklinlik dahilinde MSI birçok hediye de dağıtıyor. MSI GameX standında fotoğrafını çekip Facebook’ta paylaşanlar anında ufak hediyelerini kazanacaklar. Büyük ödül MSI Gaming notebook kazanma şansı içinse 24 Kasım – 3 Aralık tarihleri arasında bu gönderiyi Facebook sayfanızda paylaşmanız ve 3 arkadaşınızı etiketleyerek gönderinin altına yorum yapmanız yeterli.

İki oyun birden
GameX dahilinde MSI satış promosyonlarını da artırıyor. NVIDIA GeForce GTX 980M ekran kartı ve RAID konfigürsayonunda çalışan 4 SSD’li MSI GT72 2QE Dominator Pro iki bedava oyunla beraber geliyor. Far Cry 4 oyunu ürün beraberinde gelirken Assasin’s Creed Unity veya The Crew oyunlarına NVIDIA’nın özel kampanyası dahilinde sahip olabilirsiniz.

Yorum yazın