Güçlü Ses İçin Tek İhtiyacınız: Philips Fidelio DTM5096

Güçlü Ses İçin Tek İhtiyacınız: Philips Fidelio DTM5096

Ses tutkunlarına eşsiz bir deneyim yaşatacak “Philips Fidelio DTM5096” 200 W çıkış gücüne sahip. Sesi 360 derece yayabilme özelliği olan DTM5096, 3.1 yerleştirmeli ses sisteminden oluşuyor. Philips Fidelio DTM5096 güçlü bir ses elde etmek isteyenler için ideal ürün alternatifleri arasında yer alıyor.

140409006x_d3p

DTM5096, bluetooth özelliğiyle yüksek kalitede kablosuz müzik akışı sağlıyor. Ürün, müziğinizi CD oynatmadan, DualDock ile iPod, iPad veya iPhone’a bağlanarak dinleme imkanı sunuyor. Ayrca ürünün aux girişine bir cihaz takarak da müzik dinlenebiliyor. Yerleşik subwoofer ile 3.1 hoparlör sistemi bulunan ürün, en iyi ses netliği için saf dijital ses işleme teknolojisine sahip. Daha geniş, daha kapsamlı stereo ses için LivingSound özelliği bulunan ürün, birden çok kaynaktan gelen müziğin keyfine varmanızı sağlıyor. Ayrıca tasarım ve estetik anlamında da benzersiz olan DTM5096, yaşam tarzınıza uyacak farklı tasarımıyla iç mekanlarınıza uyum sağlıyor.

Philips Fidelio DTM5096, iPod/iPhone’un dijital ses çıkışını toplayarak ve devrenin her aşamasında dijital işlemlerden faydalanarak çok daha yüksek sinyalle ses üretiyor. Sonuç olarak da mükemmel bir dengede, emsalsiz ses netliği sağlıyor. Ön ayarlamalı FM dijital tuning özelliği de bulunan DTM5096’nın dijital FM radyosu, Philips ses sistemindeki müzik koleksiyonunuza ek müzik seçenekleri sunuyor. DTM5096, Yenilikçi Lightning ve 30-pin bağlantı birimli Philips DualDock özelliğiyle, her tür Apple aygıtını şarj etme ve oynatabilme özelliğine de sahip. Ağırlığının 9 kg olması sayesinde ise ev veya işyerinizde rahatça taşıyarak kullanabilmenize olanak sağlıyor.

“Philips Fidelio Yerleştirmeli Ses Sistemi DTM5096” 1.999,00 TL’ye satışa sunuluyor.

Yorum yazın